Piatok 9/12/16   oslavuje Izabela zajtra pozýva na pivo Radúz

6921 podnikov 

Kam Na Pivo
Facebook
dnes 13:28 Zaujímavý článoček - V roku 1925 by zatvorenie barov o 22:00 neprešlo. Kapely v nich vyhrávali do tretej rána! si prečítate http://zajtrajsienoviny.sk/2016/11/v-roku-1925-by-zatvorenie-barov-o-2200-nepreslo-kapely-v-nich-vyhravali-do-tretej-rana/. (bobo)
29.9. 08:49 Miliardová ekonomika Oktoberfestu sa zadrhla. Návštevníkov odháňa strach. Článok z pera Aleša Černého, HN Dnes. (bobo)
http://www.kamnapivo.sk/?testcook=1

Tip: zvoľ kraj na mape, alebo mesto zo zoznamu
Sponzorované podniky
O portále KamNaPIVO.sk
www.KamNaPIVO.sk je tvoj sprievodca po celom Slovensku za dobrým pitím, jedlom a zábavou.
Sledujeme: reštaurácie, pizzerie, pivárne, puby, bary, kaviarne, vinárne, diskotéky aj horské chaty...
Prinášame objektívne recenzie podnikov.
Na portále KamNaPIVO.sk môže každý pridať nový podnik, aktualizovať údaje, pridať obrázok, napísať svoj názor o podniku v diskusii...
Nové, aktuálnejšie informácie o podniku (ceny a druhy pív, opis, kontakty, otváračku...) môžeš zapísať pri každom podniku cez klik "Aktualizovať údaje" pod profilom podniku.
Tešíme sa na informácie od Teba, na zdravie kamarát! :-)
9.8. 08:45 KamNaPIVO.sk nájdete už aj na sociálnej sieti Facebook.
Štatistika
6921 podnikov, 27957 fotiek.
November 2016: 96206 zobrazení, 36724 návštev.
Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále