Evijo
http://www.kamnapivo.sk/banska-bystrica/evijo/PM0QQ/?comments
pizzéria
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| winky |
V Eviju som bola asi pat krat. Ked nemusim, tak tam nejdem. Dost ma hneva obsluha. Vsetci, ale uplne vsetci sa tvaria ze ich JA otravujem. Ked uz mam naozaj dost, pockam si pri plateni na posledny centik. Pizza - okraje take zoschnute, ani len cesnakom ich nenatreli, vidiet ako setria na surovinach. Dva platky sunky na celej pizzi, korenie sem tam. Mne napriklad vadi ( ale to je asi len moj problem) ze vidim ako mi ju pripravuju. Nic v zlom, ale niekedy je lepsie nevediet. . Ale velmi ma zaujima kde zohnali tolko podpisov znamych osobnosti. To im tam naozaj ludia chodia? Odpovedať | Nevhodný... 22.1.2011, 22:20, ulicka |
| Sun |
Najlepšia pizza EVIJO je určite najlepšia pizzéria v BB a to nielen preto, že tam dobre varia a majú dobrú obsluhu, ale hlavne kvôli fešákovi kuchárovi so sexi úsmevom... určite sa tam ešte vrátim, aby som si ho obzrela :))))) 29.6.2009, 19:22, Banská Bystrica |
| jaja.k |
cesnak Niekedy sme tam chodili celkom casto. Aj ked vzdy mi vadilo, ze akekolvek cestoviny chutia hlavne cesnakom, teda cesnakovym praskom. Mam cesnak rada, ale z tych cestovin necitit nic ine. Pizza tu niekedy bola dobra, ale....boli sme tam posledny tyzden roku 2008 a to, co nam doniesli ako velku pizzu sa na nas usmievalo smiesne malickou gramazou.. 17.1.2009, 09:10 |
| jupy |
Evijo=obyčajná reštaurácia. Pizzeria je niečo úplne iné. V názve tohto stravovacieho zariadenia by nemalo figurovať slovo PIZZERIA. V Eviju som bol asi pred piatimi rokmi. Na pizzu-nechutila mi. Nedávno (49 týždeň/2008) som sa priateľmi nechal prehovoriť na posedenie v Eviju. Som veľký milovník pizze, ale ten okrúhly koláčik, s pizzou nemal nič spoločné. Naplnili sa obavy s pred piatich rokov. Tak papá možno zase niekedy okolo roku 2013. 7.12.2008, 18:21 |
| abc |
Katastrofa 2 Aj my sme tam boli po dlhej dobe. A musím povedať, že dlhú dobu tam nepôjdeme. Pizza jedna z najhorších v meste. Ľudia, zobudte sa!!! 30.5.2008, 07:11 |
| Ada |
Katastrofa! Boli sme tam vcera 4 ludia a 4 rôzne jedla s toho 1 pizza ani jedno jedlo nebolo dochutene a ak to co nam podavali bolo maso na grile tak ja uz potom fakt nicomu nerozumiem! Uz nikdy tam nepojdem len ak by ste zastrelili kuchara 28.5.2008, 17:34 |
| Petina |
Nie som z BB, som zo ZA,tu sme zvyknutí na pizzerie na každom rohu, v BB je ich málo a tak to aj vyzerá. Ceny úplne prehnané. Objednaná pizza bola malá zoschnutá. Celá pizzeria na mňa pôsobila ako závodná jedáleň...a obsluhu radšej ani nekomentujem. Na to aká je Banská Bystrica pekné mesto, toto ma fakt sklamalo... 19.11.2007, 20:57 |
| Rado |
Čože?! Ta v tescu je v pohode? V Piatok sme tam čakali na pizzu 55minut. Potom ju doniesli, okrajok bol ako uhlik, druha ani nebola hneda. Dali sme si jednu so slaninou: boli až dva platky na celej pizze a jednu s cibulou, ktoru asi krajal slepec mačetou. OTRAS. Natrieskal tam vela stolov a mizernu kapacitu kuchine. Nikdy Viac. Evijo je fakt lepšia. ale osobne je zatial naj HELLO Pizza 18.12.2006, 19:58 |
| adler |
Re: Hladam dobru pizzerku v BB. No ak hladas dobru pizzerku, tak do tejto by som velmi nechodil...vacsinou zavarane suroviny, pizza celkovo nic moc....ale ta v Tescu je fakt dobra...okrem ineho aj cestoviny napr. 22.9.2006, 20:50 |
| Lenka |
Hladam dobru pizzerku v BB. Prosim.Vie mi niekto poradit?Mame stretko nejakych 13 ludi a hladame dobru pizzerku.Dobru a lacnu a nie velmi daleko od stanice alebo zastavky.Please 16.8.2006, 12:13, LC |
Pridaj komentár