Streda 17.6.2026   oslavuje Adolf zajtra pozýva na pivo Vratislav

6980 podnikov 

Ponuka pív
vo fľaši:
Zlatý Bažant fl 12 st 1,29
Zlatý Bažant fl tm 12 st 1,29
Zlatý Bažant neal. 1,29
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 20 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Nám. SNP 8
tel: 048/415 2702
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 22oo
Utr: 
10oo - 22oo
Str: 
10oo - 22oo
Štv: 
10oo - 22oo
Pia: 
10oo - 22oo
Sob: 
10oo - 22oo
Ned: 
10oo - 22oo
Aktualizácia

Evijo

http://www.kamnapivo.sk/banska-bystrica/evijo/PM0QQ/?comments

pizzéria
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 1    
winky
V Eviju som bola asi pat krat. Ked nemusim, tak tam nejdem. Dost ma hneva obsluha. Vsetci, ale uplne vsetci sa tvaria ze ich JA otravujem. Ked uz mam naozaj dost, pockam si pri plateni na posledny centik. Pizza - okraje take zoschnute, ani len cesnakom ich nenatreli, vidiet ako setria na surovinach. Dva platky sunky na celej pizzi, korenie sem tam. Mne napriklad vadi ( ale to je asi len moj problem) ze vidim ako mi ju pripravuju. Nic v zlom, ale niekedy je lepsie nevediet. . Ale velmi ma zaujima kde zohnali tolko podpisov znamych osobnosti. To im tam naozaj ludia chodia?
22.1.2011, 22:20, ulicka
Sun
Najlepšia pizza
EVIJO je určite najlepšia pizzéria v BB a to nielen preto, že tam dobre varia a majú dobrú obsluhu, ale hlavne kvôli fešákovi kuchárovi so sexi úsmevom... určite sa tam ešte vrátim, aby som si ho obzrela :)))))
29.6.2009, 19:22, Banská Bystrica
jaja.k
cesnak
Niekedy sme tam chodili celkom casto. Aj ked vzdy mi vadilo, ze akekolvek cestoviny chutia hlavne cesnakom, teda cesnakovym praskom. Mam cesnak rada, ale z tych cestovin necitit nic ine. Pizza tu niekedy bola dobra, ale....boli sme tam posledny tyzden roku 2008 a to, co nam doniesli ako velku pizzu sa na nas usmievalo smiesne malickou gramazou..
17.1.2009, 09:10
jupy
Evijo=obyčajná reštaurácia. Pizzeria je niečo úplne iné.
V názve tohto stravovacieho zariadenia by nemalo figurovať slovo PIZZERIA. V Eviju som bol asi pred piatimi rokmi. Na pizzu-nechutila mi. Nedávno (49 týždeň/2008) som sa priateľmi nechal prehovoriť na posedenie v Eviju. Som veľký milovník pizze, ale ten okrúhly koláčik, s pizzou nemal nič spoločné. Naplnili sa obavy s pred piatich rokov. Tak papá možno zase niekedy okolo roku 2013.
7.12.2008, 18:21
abc
Katastrofa 2
Aj my sme tam boli po dlhej dobe. A musím povedať, že dlhú dobu tam nepôjdeme. Pizza jedna z najhorších v meste. Ľudia, zobudte sa!!!
30.5.2008, 07:11
Ada
Katastrofa!
Boli sme tam vcera 4 ludia a 4 rôzne jedla s toho 1 pizza ani jedno jedlo nebolo dochutene a ak to co nam podavali bolo maso na grile tak ja uz potom fakt nicomu nerozumiem! Uz nikdy tam nepojdem len ak by ste zastrelili kuchara
28.5.2008, 17:34
Petina
Nie som z BB, som zo ZA,tu sme zvyknutí na pizzerie na každom rohu, v BB je ich málo a tak to aj vyzerá. Ceny úplne prehnané. Objednaná pizza bola malá zoschnutá. Celá pizzeria na mňa pôsobila ako závodná jedáleň...a obsluhu radšej ani nekomentujem. Na to aká je Banská Bystrica pekné mesto, toto ma fakt sklamalo...
19.11.2007, 20:57
Rado
Čože?!
Ta v tescu je v pohode?
V Piatok sme tam čakali na pizzu 55minut.
Potom ju doniesli, okrajok bol ako uhlik, druha ani nebola hneda.
Dali sme si jednu so slaninou: boli až dva platky na celej pizze a jednu s cibulou, ktoru asi krajal slepec mačetou.
OTRAS.
Natrieskal tam vela stolov a mizernu kapacitu kuchine.
Nikdy Viac.
Evijo je fakt lepšia.
ale osobne je zatial naj HELLO Pizza
18.12.2006, 19:58
adler
Re: Hladam dobru pizzerku v BB.
No ak hladas dobru pizzerku, tak do tejto by som velmi nechodil...vacsinou zavarane suroviny, pizza celkovo nic moc....ale ta v Tescu je fakt dobra...okrem ineho aj cestoviny napr.
22.9.2006, 20:50
Lenka
Hladam dobru pizzerku v BB.
Prosim.Vie mi niekto poradit?Mame stretko nejakych 13 ludi a hladame dobru pizzerku.Dobru a lacnu a nie velmi daleko od stanice alebo zastavky.Please
16.8.2006, 12:13, LC
    Strana 1 | Strana 2    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále