Utorok 14.7.2020   oslavuje Kamil zajtra pozýva na pivo Henrich

6965 podnikov 

Ponuka pív
Samson 2,20
Zlatý Bažant 1,20
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: iba studené
veľkosť: 10 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Staré Grunty
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 23oo
Utr: 
10oo - 23oo
Str: 
10oo - 23oo
Štv: 
10oo - 23oo
Pia: 
10oo - 23oo
Sob: 
10oo - 23oo
Ned: 
10oo - 23oo
Aktualizácia

Kuki bufet

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/karlova-ves/kuki-bufet/P8YLE/?comments

hostinec
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
lucia
:-)
V tomto bare som prežila hádam tie najlepšie a najkrajšie chvíle všetko čerstvé a tie super jemné langoše teplé nemali nikdy chybu a pivo to bolo super ked ho čapovali tí čo vedeli ako majú čapovať :-))) a čo ma najviac mrzí??? Len by som chcela nájsť svojich kamarátov: Lipiho,Andreu,Libora, Petu,Stana,Bubuho a druhých čo som už zabudla aj mená chodia stále do tohto bufetu pomožte mi ich nájsť ďakujem :-)))
12.1.2011, 14:01, hnusta
Misko MHC
Kuki - to najlepsie co v Mlynskej mame...
Za posledny rok presiel neuveritelnou rekonstrukciou. Krasna drevena strecha, nove lavice, niektore vykurovane, velmi ochotny personal (uplne jednoznacne najlepsie v MD)...Jediny klasicky slovensky PUB v celej mlynskej doline. Vrelo odporucam
27.3.2010, 10:27, Martin
Janci
Vynikajúce langoše
Nikde nie je spomínané, že tu ponúkajú vynikajúce lngoše, s rôznymi príchuťami. Dobre sa tu sedí a je tu aj Jukebox.
27.8.2006, 19:31, Bratislava
xenia
tiez doplnim, ale naopak
vetratelnost sa mozno zvacsila, ale smrad je tam stale, aj dym a v zime je tam aj zima, prosto skoda starej dobrej langosarne!!!
24.7.2006, 23:06
homi
je potrebné urobiť dodatok, s kúrením sa majiteľ vyrovnal tým, že dodal ďalších cca 6 el. vykurovacích telies, teplota v zime sa podstatne zvýšila, presklené okná sú otvárateľné, čím sa zvýšila vetrateľnosť miestbosti, dodaný jukebox, vždy čerstvé a hlavne výborné langoše všetkých možných druhov príloh, oplatí sa navštíviť,
3.6.2006, 21:52

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále