Piatok 5.6.2020   oslavuje Laura zajtra pozýva na pivo Norbert

6965 podnikov 

Ponuka pív
Budvar 1,30
Plzeňský Prazdroj 1,70
Budvar 10 st 1,20
Gambrinus 10 st 1,30
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: dobré jedlá
veľkosť: 20 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Ambroseho 10
tel: 02/2070 4500
Otváracie hodiny
Pon: 
11oo - 24oo
Utr: 
11oo - 24oo
Str: 
11oo - 24oo
Štv: 
11oo - 24oo
Pia: 
11oo - 01oo
Sob: 
11oo - 24oo
Ned: 
11oo - 24oo
Aktualizácia

Hospůdka u Maťa

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/petrzalka/hospudka-u-mata/PV4dZ/?comments

piváreň
(Komík)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Majo1
Re: Majo1
zabudol som dodat ze to je snad jedina krcma kde capuju nad rysku
24.12.2011, 02:29
Majo1
Obsluha vyborna,sikovna a pekna. Je tam sice jeden chalan trochu spomaleny ale to sa da prekusnut. Pivo vyborne .Jedlo neviem mal som tu len pizzu ale ta veru za moc nestala. Kazdopadne som staly zakaznik , ktory je s hospudkou spokojny.
24.12.2011, 02:22
rudo
rudi
Náhodou som bol svedkom konfliktu Pani Juli-Sklamanej a majitelom Hospudky u Maťa asi to bol ten p.Maťo.Ja som tam tiež prišiel ako zaspatý zakazník to znamená, že som si tiež spomenul na poslednú chvílu,ale uspel som. Pani Juli-sklamaná odmietla všetky ponuky na usadenie a chcela aby jej grilovačku zabalili so sebou,ale takto to nefungovalo princíp bol taký môžeš jesť koľko vládzeš a nie koľko unesieš domov.Keby to spravili pre jedného zákazníka tak by to museli spraviť pre každého.
15.9.2011, 01:55
Dušan Šebesta
romejo
Navštevujem túto hospudku dá sa povedať,že denne.S obsluhou v tomto zariadení som spokojný a hlavne chcem pochváliť kvalitu a gramáž jedál.Veď porovnajte kde Vám dajú na menu 200g masa a prílohu za 3,20-3,50 a to s obsluhou.Jedlá sú na úrovni domácej kuchyne na to dôkladne dozerajú majitelia a pivo sa čapuje na vysokej úrovni viem to preto lebo ho tam pijem už pár rokov a je stále rovnako dobré.Možno práve tu začína tradicia krčmárstva!
15.9.2011, 01:11, Belinského 20
juli
SKLAMANÁ
:( :( :( Ja som bola návštevou v Hospůdke u Maťa veľmi sklamaná. Teda presnejsie povedane s prístupom majiteľov. Vidia v zakazníkoch len a len príjem a nie človeka. Bola to smutná skúsenosť. Ja očakávam od posedenia v reštike viac, ako len konzumáciu jedla. Preto toto zariadenie už určite nenavštívim :(
7.9.2011, 16:27
snOOk
WC
Všetko OK. Obsluha. ponuka. ceny... ALE veľký problém je WC. Malé,"'vonajuce".., Neviem si predstaviť toto zariadenie keď je podnik plny. Odporúčam tak maximálne 3 pivecka a potom ísť radšej domov.
28.5.2011, 08:13, Petrzalka
andre
chodime sem oslavovat,male utulne aspon v nefaj. ,plzen skvela,steak lahodny,pizza ako vyjde ,obsluha sikovna,ale specialne vyzdvihujem pani Rychlu!!!!§
2.5.2011, 16:50

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále