Utorok 7.7.2020   oslavuje Oliver zajtra pozýva na pivo Ivan

6965 podnikov 

Ponuka pív
Staropramen 1,30
Staropramen 10 st 1,20
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 12 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Romanova 5
tel: 0903 737 765
Otváracie hodiny
Pon: 
11oo - 24oo
Utr: 
11oo - 24oo
Str: 
11oo - 24oo
Štv: 
11oo - 01oo
Pia: 
11oo - 01oo
Sob: 
14oo - 01oo
Ned: 
14oo - 24oo
Aktualizácia

Retro

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/petrzalka/retro/PPAE8/?comments

pivný bar
(Snack bar Retro)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Frederika 33
chodime pravidelne na pivo do retra, je to tam dobre, len odsavanie by tam mohlo byt lepsie, ale asi tam nie je ziadne. Co sa tyka personalu docela ok. a ceny ako keby sme boli na hlavnom namesti.
19.11.2008, 14:43, WAP
Nanci
Pozvali ma sem priatelia bola som nadsena, byvam len kusok od Retra a ani som netusila ,ze je tu taky fajn podnik obsluha perfektna.Urcite pridem znovu vrelo doporucujem
12.4.2007, 00:31
Petra
Poxvala pre ludi kt. sa snazia aby tento podnik bol prijemny
Velmi mily podnik s ete milsjou obsluhou, vpohodicke cenami a miesto nasedenie sa najde skoro vzdy.len keby ten vzduch bol ete cistejsi.ale oproti konkurencii ktora je par metrov vzdialena je to urcite lepsie.
11.12.2006, 11:42

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále