Streda 27.5.2020   oslavuje Iveta zajtra pozýva na pivo Viliam

6965 podnikov 

Ponuka pív
vo fľaši:
Zlatý Bažant fl 12 st 1,83
Heineken fl 11 st 3,15
Zlatý Bažant neal. 1,49
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: super jedlá
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Ventúrska 1
tel: 02/5922 7222
Otváracie hodiny
Pon: 
08oo - 01oo
Utr: 
08oo - 01oo
Str: 
08oo - 01oo
Štv: 
08oo - 01oo
Pia: 
08oo - 01oo
Sob: 
09oo - 01oo
Ned: 
09oo - 01oo
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Camouflage

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/camouflage/Pk0vg/?comments

kaviareň
(Kamufláž)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
fofel
nevim...podla mna ja to super podnik...ja sice niesom z Bratislavi ale vzdy ked som v BA a mam moznost tak tam idem....obsluha je nedstandartna...a ako pivo pijem len Heineken....ked tak tak Finlandia....proste dobry bar...na urovni...na Europskej urovni...
30.10.2007, 09:56
Dred
Ja som nekritizoval podnik, ale jeho umiestnenie v rebríčku. (mimochodom,už je upravené)To, že v centre sú ceny piva na úrovni 35-50Sk beriem ako realitu. Len si vyberám podniky, kde za túto cenu dostanem naozaj kvalitné pivo.(Budvar,Plzeň,Staropranen a pod.)
Zlatý Bažant považujem za sotva priemerné pivo a takú cenu za prehnanú.
20.9.2005, 10:01
Viktor
Re: Dred
Vies, tuto atranku pokladam v podstate za celkovu recenziu na vsetky podniky o ktore maju ludia zaujem. Niektory nehladaju len najlacnejsie pivo, ale aj dobru obsluhu, prijemne posedenie, ciste prostredie. Pokial chces lacne pivo, klikni si na "najlacnejsie" a ozerte sa ako dogy. Camouflage ponuka viac nez len drahsie pivo, chod tam a presvec sa o kvalite ci nekvalite mojej recenzie.
s pozdravom Viktor
16.9.2005, 19:32
Dred
Podnik s Bažantom za 55 Sk nemá čo robiť na prvom mieste najlepších podnikov na stránke ako je KAMNAPIVO. Toto je totiž pravý opak toho, čo vraví jej názov. Kam na pivo? Do Camouflage určite nie.
16.9.2005, 15:26

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále