Pondelok 17.6.2024   oslavuje Adolf zajtra pozýva na pivo Vratislav

6984 podnikov 

Ponuka pív
Plzeňský Prazdroj 1,49
vo fľaši:
Corona fl 12 st 3,29
Plzeňský Prazdroj fl 12 st 1,66
Zlatý Bažant fl 12 st 1,66
Heineken fl 11 st 2,99
Guinness fl tm 11 st 3,95
Zlatý Bažant neal. 1,66
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: super jedlá
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Klariská 8
tel: 02/5443 4317
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 24oo
Utr: 
10oo - 24oo
Str: 
10oo - 24oo
Štv: 
10oo - 24oo
Pia: 
10oo - 03oo
Sob: 
11oo - 03oo
Ned: 
11oo - 24oo
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Downtown

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/downtown/PAb71/?comments

reštaurácia
(D.T.)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Anton Sloboda
Downtown - nadherny krigel zial s pokazenym pivom
Co sa tyka interieru, zariadenia, ponuky, nebudem to rozoberat, je to v poho adequatne na tento typ podniku, akurat mne osobne tam vizualne vadia zrdakla, ktore asi mali povodne oticky rozsirovat priestol, ale v konecnom dosledku posobia ako slusny GYC. CO sa tyka priestoru OUKEJ, co sa tyka atmosfery a hosti podniku, tak proste strasne, zbierka namyslenych malomestiaskych pampusikov, ktori sa hraju na panov a panicky dolezitycha nahodou ich teritorium narusi niekto cuczdi, tak je okamzite podrobovany dokladnemu skumaniu od hlavy po patu (od analyzy struhu a pripadnej identifikacie hair studia), az po bleskove ocenonvanie znaciek co mate na sebe... podla toho zaradenie v halvach navsetvnikom, pripadne inteligentne komentare, alebo velavravne pohlady. ( samozrejme ze obleceny som bol adekvatne ako sa do slusnejsieho podniku chodi a som obycajny nenapadny chalanisko..).. neviem no, divni ludia, divna atmosfera a nezachranil to ani spievajuci gitarista (ktoreho hlas nas tam vlastne zlakal), ktory bol naozaj celkom dobry a islo mu fajn. Toto je moja skusenost zo stvrtku.. vikend neviem a neviem ci tomuto podniku dam este niekedy sancu.. mozno je toto pre niekoho normalne, pre niekoho nie. Proste spolocnost ani zdaleka nie mojej krvnej skupiny, ale ved nie kazdy musi snobizmus, alebo skorej malomestiacke hry na snobizmus, ci?.. tak tak ..mozno Vam sa bude pacit. Zatial sa mavajte
16.2.2007, 16:22, Sused

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále