Utorok 14.7.2020   oslavuje Kamil zajtra pozýva na pivo Henrich

6965 podnikov 

Ponuka pív
Zlatý Bažant 1,-
vo fľaši:
Zlatý Bažant neal. 1,33
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Šancová 48
tel: 02/5249 1250
Otváracie hodiny
Pon: 
09oo - 23oo
Utr: 
09oo - 23oo
Str: 
09oo - 23oo
Štv: 
09oo - 23oo
Pia: 
09oo - 23oo
Sob: 
09oo - 23oo
Ned: 
09oo - 23oo
Aktualizácia

Metropol

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/metropol/PdLEA/?comments

pizzéria
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
tinkilili
Re: parkovanie
Haloooo Martin...Toto nie je miesto na riesenie tvojich komplexov...tu sa komentuje jedlo...parkovanie riesi policija aj ilegalne prijmi a nie samozvany vsevedko ako ty..Tak tiez som albanka a uraza ma to co pises ako keby slovaci nerobili ilegalne cinosti...si fakt plytky..
22.9.2009, 01:27
martin_h
parkovanie
no co sa tyka zaberania plochy chodnika, tak typicky albanske riesenie, ze chodci nemaju kadial prejst, mozno v Tirane alebo Pristine je to bezne, ale u nas uvitame civilizovanejsie riesenie. V podstate aj tak kazda pizzeria, club ci zmrzlinaren patriaca Albancom je len zasterka ilegalnych prijmov
21.9.2009, 11:41
saška
Mooooc dobra pizza,, moooooc dobry personal, a mily ujo Emir:)
5.6.2009, 13:56, WAP
petra
ahoj
ked som žila v Ba bol to moj naj podnik super personal zlaty majitel a ked sa keno snažil aj navaril pozdravujem vas vela zdaru
7.5.2008, 07:55, bn
snovac_snov
FAJN
Kazdy si tam najde svoje - starsie panie zakusok a kavicku, osameli chlapi posedenie pri capovanom pive alebo osamely obed v nedelu, sportovci z nedalekej posilnovne grilovane maso a zeleninove salaty. Otvorene v piatok, sviatok, majitel neustale pritomny, co zarucuje klud, nevyhodou vecer je velky natresk a tuhe fajcenie. Zato hlady diskutujucich ludi sa prijemne miesaju s vonami jedla. Vhodna restika pre introvertov.
28.1.2008, 19:09, Bratislava
somebody
uz nikdy viac...
dnes som bol na pizzu v tejto "pizzerke".... ludia nechodte tam.. hroza.. ta pizza o nicom.. doma si viem spravit lepsiu..
16.5.2007, 20:25

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále