Štvrtok 30.5.2024   oslavuje Ferdinand zajtra pozýva na pivo Petronela, Petrana

6984 podnikov 

Ponuka pív
Hoegaarden White 2,70
Plzeňský Prazdroj 1,90
Gambrinus 10 st 1,60
Šariš tm 11 st 1,60
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: iba studené
veľkosť: 10 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Michalská 22
tel: nie je!!!
Otváracie hodiny
Pon: 
13oo - 02oo
Utr: 
13oo - 02oo
Str: 
13oo - 02oo
Štv: 
13oo - 04oo
Pia: 
13oo - 04oo
Sob: 
13oo - 04oo
Ned: 
13oo - 24oo
Aktualizácia

Zbrojnoš

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/zbrojnos/PROzB/?comments

pub
(Zbrojnoš pub)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Ivaa
prijemny podnik aj obsluha, vyborna hudba. urcite zbrojnosa navstivim znovu.
22.11.2012, 10:13
sklamany zakaznik
Na Slovensku je to tak...
S kamosom sme si objednali pivo plzen namiesto toho sme dostali do plzenskeho pohara nacapovany gambrinus, po objednani dalsieho plzna priamo pri bare kedy som sa pozeral co barman capuje sa nase podozrenie len potvrdilo, bohuzial s reklamaciou sme neuspeli.Barmanova reakcia bola taka ze on to pivo chutnat nebude,ze on pivo nepije a nepozna chut piva a podobne..Comu vsak dobre rozumie je ako okradat zakaznika! Od podniku v starom meste by som cakal ovela viac a asi iba clovek ktory nikdy nepil pivo nespozna rozdiel.
11.4.2012, 16:29
Kupko
Stalo to za to
Bol som pozvany ku znamym bo Bratislavy a zo vsetkych podnikov,ktore sme pocas vecera presli,bol Zbrojnos najlepsi.Ziva kapela a taktiez obsluha vyberala vybornu hudbu.Vsetci sme sa cely cas perfektne bavili.Zbrojnos-doporucujem.Hlavne tym,ktori maju radsej rock .
17.12.2011, 14:39, Nova Dubnica
zákazník
Sklamanie!!!
Zbrojnoš mám rád, ale po tom, čo som zažil uplynulú noc som na pochybách, či si tento podnik zaslúži nejaké plus. Najprv som bol svedkom ako čašník nakričal na slečnu, ktorá mu slušne povedala, že colu, ktorú jej priniesli, si nikto neobjednal. Neskôr, pri platení zistil iný zakazník na svojom účte chybu a veľmi slušne povedal čašníkovi, že mu započítal aj to, čo si objednával stôl vedľa neho a tak ho prosil, aby účet opravil. Reakcia osloveného čašníka- agresivita, drzé poznámky a vyslovené skákanie do zákazníka. Keby ho jeho kolega neposlal prečo, som si istý, že by padla aj nejaká tá rana. A čerešnička na záver- veta čašníka: ,,Mohli by ste už odísť, aj my chceme ísť domov.´´ Som veľmi sklamaný. Možno by si mal majiteľ všímať, koľko jeho zamestnanci požijú v práci alkoholu, pretože to bolo viac ako zjavné.
3.9.2011, 07:37, Bratislava

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále