Saigon
http://www.kamnapivo.sk/hlohovec/saigon/P9Xb0/?comments
reštaurácia
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| peto |
SAIGON FOREVER Odpovedať | Nevhodný... 5.8.2006, 19:58 |
| suso |
Dokašlaný podnik Navštevoval som toto zariadenie dlho a možem povedať, že sa riadne zopsul. Neustálou fluktuáciou čašníkou a baktérií to tam upadá 30.7.2006, 20:13 |
| LINDA |
je to super podnik a predavaju vyborne korbaciky v cesticku=))) 22.3.2006, 18:41 |
| Erika |
je to fakt super podnik :))Fajn jedlo a vsetko je tam fajn 22.3.2006, 18:35 |
| fero |
Super podnik varia tu skvele musite to ochutnat a este aj za super ceny!!! 31.1.2006, 17:57 |
Pridaj komentár