Sobota 28.5.2022   oslavuje Viliam zajtra pozýva na pivo Vilma

6983 podnikov 

Ponuka pív
Zlatý Bažant 0,80
Zlatý Bažant 10 st 0,66
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 10 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Podhradie 49, Neštich
tel: 02/4497 1438
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 22oo
Utr: 
10oo - 22oo
Str: 
10oo - 22oo
Štv: 
10oo - 22oo
Pia: 
10oo - 24oo
Sob: 
10oo - 24oo
Ned: 
10oo - 22oo
Aktualizácia

U Malokarpatského Pytliaka

http://www.kamnapivo.sk/jur/u-malokarpatskeho-pytliaka/PJ2OZ/?comments

reštaurácia
(U pytláka)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
J
Nula Bodou VSIVAREN
5.5.2006, 19:24
JuranTHC
:)
cafte ALL...Dobra zastavka pred a po turustike...bol som tam najviac 10x ale vzdy som odtial odisiel spokojny...takze ked mate cestu okolo stavte sa...neolutujete..vrelo Doporucam..:Skvele Pivko!!:D
20.11.2005, 15:45, Svaty Jur
Laptop
Ahojte
Chcel by som povedat ,ze u pytliaka vyborne varia a capuju dobre pivko na vysokej urovni.Ale su tam aj tmavsie stranky ,ako:Spina na stoloch ,na podlahe a to vsetko vo vecernych hodinach...ale inak je tam super!!!
15.1.2005, 10:45, Svätý Jur
nevedko
... a da sa tam celkom lacno a dobre najest. velmi prijemna zastavka na vylete do okolia Svateho Jura. Ja som cerstvy Juran a vodim tam svoje navstevy. Inak poloha 30 krokov od Rozmarinu byva zradna... clovek sa z ich zovretia nie a nie vymotat :-)
4.6.2004, 10:28, onedlho Svaty Jur

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále