Ideal cafe
http://www.kamnapivo.sk/kosice/juh/ideal-cafe/Po2Ol/?comments
bar
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| kraklen |
Ta to podnik jak naozaj, parket 2x2 metre ,drahe pivo aj palenky ta len chodte tam vsetci:)))))))) Odpovedať | Nevhodný... 24.7.2007, 15:07 |
| Kubo |
Re: Deejay jasne piatky a soboty mozno aj stredy bude disco a je otvorene kazdy ben 14.1.2007, 10:41 |
| Deejay |
Zdravim, chcem sa spytat, kedy bol otvoreny tento podnik? a ci sa tam robia diskoteky, Ďakujem.. 4.1.2007, 16:06 |
| Zuzka |
Dakujem Ďakujem a srdečne Vás všetkých pozdravujem. akcie mesiaca máj : FERNET STOCK a CITRUS 25,-, Spišská borovička 25,- , METAXA***** 40,-, Jagermeister 40,- 26.5.2006, 13:18 |
| aloháčka |
alohá ahojte. Veľmi sa mi tu páči a robia suprové akcie. Je tam personál z ex Alohy a aj šéfka. Sú tam zlatý. Bobo a robia tam aj toasty. CHoď pozrieť aj dole, veď je to tam pekne a majú aj cocktaily. Držím prsty Zuyke, nech jej to ide 21.5.2006, 17:31 |
Pridaj komentár