U Rebela
http://www.kamnapivo.sk/kosice/myslava/u-rebela/PXanO/?comments
bufet
(Rebel)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| galajda |
u rebela Fajn podnik super obsluha a skvelé ceny. Dávam 5*z 5 Odpovedať | Nevhodný... 27.10.2013, 10:23 |
| Grazyna |
Hudba tanec klobasa 6.5.2006, 12:31, WAP |
Pridaj komentár