Utorok 15.10.2019   oslavuje Terézia zajtra pozýva na pivo Vladimíra

6965 podnikov 

Ponuka pív
Heineken 1,53
Zlatý Bažant 1,26
Krušovice 10 st 1,23
Starobrno 10 st ?
vo fľaši:
Desperado's fl 12 st ?
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 20 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Staničné námestie 13
tel: 0918 340 436
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 22oo
Utr: 
10oo - 22oo
Str: 
10oo - 22oo
Štv: 
10oo - 22oo
Pia: 
10oo - 22oo
Sob: 
12oo - 22oo
Ned: 
12oo - 22oo
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Calabria

http://www.kamnapivo.sk/kosice/stare-mesto/calabria/PXAkN/?comments

pizzéria
(Ristorante Calabria Pizzeria)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
stevo
obsluha
Prisli sme 17.novembra 2009. Casnik sa nepozdravil, po doneseni pivka povedal ze koncia o 21.30, pricom na dverach je 22:00. Pivko bolo dobre. K jedlu len tolko ze spagety bolognese som jedol aj lepsie. Navyse k jedlu nedoniesol ani sol a koreniny. Celkovy dojem nie velmi dobry.
18.11.2009, 00:07, ke
milan85
obsluha
vysoké ceny,neprivetiva obsluha-naposledy som tam bol so znamymi,okrem nas nikto v podniku a sedeli sme štyria pri 4miestnom stole,ale neskor prišiel ešte jeden a obsluha nas donutila presadnuť si k väčšiemu stolu...to beriem,ale oni trvali že hned,lebo vraj pridu iní zakaznici a nebudu mat kde sadnut-opakujem boli sme tam 2 hodiny sami!! a doslova nam zobrali pitie a surovo premiestnili,aby sme si presadli..a celkovy dojem mam odtial zly..sem už nepridem..radšej do nedalekej panoramy
3.6.2009, 18:12, ke

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále