Utorok 27.10.2020   oslavuje Sabína zajtra pozýva na pivo Dobromila

6968 podnikov 

Ponuka pív
Černá hora 14 st 1,10
Černá hora 11 st 0,90
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 12 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Štúrova 11
tel: 0910 798 063
Otváracie hodiny
Pon: 
09oo - 21oo
Utr: 
09oo - 21oo
Str: 
09oo - 21oo
Štv: 
09oo - 21oo
Pia: 
09oo - 23oo
Sob: 
zatvorené
Ned: 
zatvorené
Aktualizácia

Gemer

http://www.kamnapivo.sk/kosice/stare-mesto/gemer/Pgdkn/?comments

reštaurácia
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
bobo
Pre Zuzi
Vážená Zuzi, som rád, že si aktualizovala údaje o tomto podniku, ďakujeme Ti. Na vysvetlenia hádam toľko, v KE je zapísaných ako si si iste všimla vyše 500 podnikov, fakt nie je v našich silách aktualizovať také množstvo podnikov ak v KE pôsobí len jeden editor, váha aktualizácií, keďže knp je verejná webová stránka, je na verejnosti. Postačí ak, ako si to urobila Ty, niekto sa naklikne cez link Aktualizácia podniku a niektorý editor po preverení údajov ich do troch dní potvrdí. Uznáš, že od posledného zápisu uplynula dlhá doba a zmeny majiteľov ani nemôžme zaregistrovať, oni ich totiž nám nehlásia:). V každom prípade sa do tohto podniku prídem pozrieť :). bobo editor knp
27.9.2006, 21:59

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále