Starý sud
http://www.kamnapivo.sk/michalovce/stary-sud/PoVA1/?comments&page=2
vináreň
(Vináreň Starý sud, Sudáreň)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| Lazuro |
Nera.. zdravim!.. ;) Odpovedať | Nevhodný... 30.12.2004, 03:28 |
| Lazuro |
..Vazne nieco prijemne a pekne... ..Som rad ze som tam mohol byt prvym zakaznikom.. ;)) Nezabudam.. 30.12.2004, 03:28 |
Pridaj komentár