Pondelok 25.5.2020   oslavuje Urban zajtra pozýva na pivo Dušan

6965 podnikov 

Ponuka pív
Martiner 0,80
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 6 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Zázrivá - stred 149 , Zázrivá
tel: 0908 640 448
Otváracie hodiny
Pon: 
13oo - 21oo
Utr: 
09oo - 21oo
Str: 
09oo - 21oo
Štv: 
09oo - 21oo
Pia: 
09oo - 21oo
Sob: 
09oo - 21oo
Ned: 
10oo - 21oo
Aktualizácia

Cukráreň Mária Žúborová

http://www.kamnapivo.sk/okres-dolny-kubin/cukraren-maria-zuborova/PZE2v/?comments

cukráreň
(Cukráreň Majka)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Majka
No ďakujem Ti pekne Peťko za komentár .o))) hračky sme Ti už dokúpili a tešíme sa na toho lososa .o)))) papa vedúca cukrárne .o)
16.4.2009, 09:26
Peto7
hm
Ahojte v prvom rade chcem pochvalit a pozdravit personal cukrarne a hlavne p.veducu Majku,čo dodat bol som tam par krat zrubal som sa do nemoti ale jedno čo si pamatam je detsky kutik po boku cukrarne,sice mam 27 rokov zachvilu ale zahral som sa a mali byste dokupit neake tie hračky,no a preto vam prajem vele vela zakaznikov a hlavne dobre tržby ked tam zavitam oslavime a vypijeme dačo ako sa unas vravi NA LOSOSA ZDRAVIM VAS,Peto a spol. Pieštany
15.4.2009, 17:41, nemam

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále