Štvrtok 18.7.2024   oslavuje Kamila zajtra pozýva na pivo Dušana

6984 podnikov 

Ponuka pív
Smädný Mních 11 st 0,66
Velkopopovický Kozel 10 st 0,66
vo fľaši:
Plzeňský Prazdroj fl 12 st 1,23
Šariš fl 12 st 0,83
Topvar fl 12 st 0,76
Šariš fl 10 st 0,66
Smädný Mních fl 10 st 0,66
Šariš fl tm 11 st 0,83
Radegast neal. 0,76
Zlatý Bažant neal. 0,76
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: dobré jedlá
veľkosť: 25 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Hlavná 582 , Kozárovce
tel: 036 634 24 94
Otváracie hodiny
Pon: 
08oo - 22oo
Utr: 
08oo - 22oo
Str: 
08oo - 22oo
Štv: 
08oo - 22oo
Pia: 
08oo - 22oo
Sob: 
08oo - 22oo
Ned: 
10oo - 22oo
Aktualizácia

Motorest Stop

http://www.kamnapivo.sk/okres-levice/motorest-stop/PWb3y/?comments

hostinec
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
pavla
ako velky vtip, no bez smiechu.....
NEODPORÚČAM!!!!!!!
strach a hrôza. Pri objednávke nápojov som ešte nemala vybraté jedlo, no chcela som si ho objednať pri donáške nápojov. No lenže čakanie na nápoj bolo nekonečné. Len 15 minút sme čakali na nápoj a aj tak som si nemohla objednať, pretože niesla nápoje aj k inému stolu! O ďalších 5 minút som konečne prišla niekomu na myseľ, a tak bolo konečne objednané. Trvalo to síce večnosť a tí čo papali prví boli opäť hladní z malých porcií. Ale aj tak ma veľmi pobavil "čašník" (dúfam, že neurazím tých šikovných a super milých v iných reštauráciách ;) ktorý ani nevedel aké jedlo má ísť ku ktorému stolu, tak sa postavil do stredu a začal kričať: "Prosím Vás, kto si objednal...." Myslím, že to hovorí za všetko.... s veľkou chuťou som ale neodchádzala... opekané zemiaky veľmi výstižne opísala svojím komentárom alla....
19.8.2008, 09:42
alla
hrôza
...tak do horšieho sa asi už ísť ani nedá...keby to mám ohodnotiť od 1 do 10, pri čom 10 je najviac, tak by som im dala 1 a aj to len vďaka peknému prostrediu...ak je človek hladný, určite mu neodporúčam sa tu zastaviť...porcie sú tak malé, že aj 6-ročné deti si dali 2 hlavné jedlá, aby boli najedené...keď sa už aj zastavíte, tak určite nejedzte opekané zemiaky-proste hnus!!! stará týždňové varené zemiaky hodené do friťáku to istia...ak by vás náhosou došlo viac ako 15 tak je čakanie na jedlo až hodinu a ešte máte issté,že niečo zabudnú doniesť a niečo popletú a ešte sa aj pri účtovaní mília...to platí,že zdanie klame...a nás čo sme sa tam boli nedávno najesť tam už určite neuvidia lebo sme si neodniesli ani jeden dobrý pocit...
14.7.2008, 10:10

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále