ZRUŠENÝ - Pohostinstvo Bunkovce
http://www.kamnapivo.sk/okres-sobrance/pohostinstvo-bunkovce/POgjb/?comments
hostinec
(Doma)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| dusan |
Pozvánka na sledovanie zápasu SLOVENSKO-RUSKO Pozývame Vás na sledovanie zápasu SLOVENSKO-RUSKO počas MS v ĽH 2012. Máme pripravené dobre vychladené čapované pivko B-12st. Počas zápasu je akcia na: 3x zaplatené pivko 1zadarmo 3x zaplatené 4cl alkoholu 1zadarmo 3x zaplatené 1dcl vina 1zadarmo Odpovedať | Nevhodný... 20.5.2012, 08:02 |
| vaso |
tigros to iba na oko :) sak treba aj zapic zdacim :D 12.8.2010, 17:22 |
| XX |
RE vaso No dovoľ Vaso veď PSzycho si už dava aj vineu, ne krešu????????? 11.8.2010, 15:15 |
| vaso |
tigros jak ty mozes dakoho vozit ked furt chlasces ??? 11.8.2010, 10:53 |
| PSzycho |
tigra na retazy este nie,ziadna sa nehlasy,inak by som ich po....l (povozil),sak tak je,kresny,ved ma poznate :-) 10.8.2010, 18:32 |
| XX |
opel tigra tak co PSzyvho už si po....l /povozil/ dievčatka v tigre 10.8.2010, 08:06 |
| PSzycho |
Dundusvci co delate tak co dundosi co jako tadi delate ja musim dojit z deuclandu aby sem tady neco napsoj??? 2.8.2010, 20:08, Bunkovce |
| ivi |
domcusiq rozšir si slovnu zasobu vobec ti nerozumiem 13.9.2009, 03:04 |
| ???? |
vyhlasujem suťaž o naj krčmu na dedine v našom okrese prispievajte fotom z mobilu 321 štart podmienka je fotosozakazničkou 12.9.2009, 03:35 |
| domcusiq |
joo jaky ty bratova sestra mu to nandej :D 3.9.2009, 21:51 |
Pridaj komentár