Streda 10.6.2026   oslavuje Margaréta zajtra pozýva na pivo Dobroslava

6980 podnikov 

Ponuka pív
Šariš 10 st 0,80
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 8 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Otváracie hodiny
Pon: 
073o - 22oo
Utr: 
073o - 22oo
Str: 
073o - 22oo
Štv: 
073o - 22oo
Pia: 
073o - 24oo
Sob: 
073o - 24oo
Ned: 
13oo - 22oo
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Pohostinstvo Bunkovce

http://www.kamnapivo.sk/okres-sobrance/pohostinstvo-bunkovce/POgjb/?comments

hostinec
(Doma)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 1    
dusan
Pozvánka na sledovanie zápasu SLOVENSKO-RUSKO
Pozývame Vás na sledovanie zápasu SLOVENSKO-RUSKO počas MS v ĽH 2012.
Máme pripravené dobre vychladené čapované pivko B-12st.
Počas zápasu je akcia na:
3x zaplatené pivko       1zadarmo
3x zaplatené 4cl alkoholu 1zadarmo
3x zaplatené 1dcl vina     1zadarmo
20.5.2012, 08:02
vaso
tigros
to iba na oko :) sak treba aj zapic zdacim :D
12.8.2010, 17:22
XX
RE vaso
No dovoľ Vaso veď PSzycho si už dava aj vineu, ne krešu?????????
11.8.2010, 15:15
vaso
tigros
jak ty mozes dakoho vozit ked furt chlasces ???
11.8.2010, 10:53
PSzycho
tigra na retazy
este nie,ziadna sa nehlasy,inak by som ich po....l (povozil),sak tak je,kresny,ved ma poznate :-)
10.8.2010, 18:32
XX
opel tigra
tak co PSzyvho už si po....l /povozil/ dievčatka v tigre
10.8.2010, 08:06
PSzycho
Dundusvci co delate
tak co dundosi co jako tadi delate ja musim dojit z deuclandu aby sem tady neco napsoj???
2.8.2010, 20:08, Bunkovce
ivi
domcusiq
rozšir si slovnu zasobu vobec ti nerozumiem
13.9.2009, 03:04
????
vyhlasujem suťaž o naj krčmu na dedine v našom okrese prispievajte fotom z mobilu 321 štart podmienka je fotosozakazničkou
12.9.2009, 03:35
domcusiq
joo jaky ty bratova sestra mu to nandej :D
3.9.2009, 21:51
    Strana 1 | Strana 2 | Strana 3    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále