Streda 17.6.2026   oslavuje Adolf zajtra pozýva na pivo Vratislav

6980 podnikov 

Ponuka pív
vo fľaši:
Krombacher fl 11 st 1,33
Kvasinkové fl tm 12 st 1,50
Radegast neal. 0,83
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 6 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Velické nám. 1173/5
tel: 052 776 85 51, 0905 750 668
Otváracie hodiny
Pon: 
09oo - 23oo
Utr: 
09oo - 23oo
Str: 
09oo - 23oo
Štv: 
09oo - 23oo
Pia: 
09oo - 23oo
Sob: 
09oo - 23oo
Ned: 
09oo - 23oo
Aktualizácia

Cin Cin

http://www.kamnapivo.sk/poprad/cin-cin/PdQ8V/?comments

reštaurácia
(Cincin, U Rusnáka)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 1    
erste
numero uno
Najlepsia a pritom najlacnejsia pizza co som kedy jedol.
18.10.2009, 22:09
ada
no konecne, ze niekto odhalil aj tu druhu stranu mince/mica/
3.10.2009, 19:59
mica
2 strany minca ma
spytaj sa zamestnancov v TT na super sefka
28.4.2009, 01:11, trnava
pravda
POZOR!!!
KTO nema rad FIZLOV nech tam radsej ani nejde!!!Vzdi je ich tam mrde!!!
23.2.2009, 17:55, stefanikova
bubak
secko okey len kostolnicky,paaana des a hroza
24.11.2008, 14:27
yegorrah
majitel prima, posedi popije, ok vcelku... ma svoj svoje zasaditosti.. vecer v duchu miustnych tradiicii, ziva hudba, holky aj holi chlapi, majitel na urovni
19.6.2008, 00:13, pp
Lenočka
Super podnik, ved ked už zakaznici rano od piatej čakaju v aute, kým otvoria... čo dodať, jednoducho super
19.6.2008, 00:08, pp
jegooorrrrr
vsetko ok, polievka skoro rano dobre padne, cilova sesetra nemusim, kazi stavy
19.6.2008, 00:07, pp
Papučka
Re: gombockova
no p. gombočkova mate pravdu s tou ľadovou... (kavou) aj obsluhou - cilova sestra... fajna kava aj vino, naozaj, neklamem, a ked, nech mi obe kozy odpadnu... puk puk
19.6.2008, 00:05, pp
miroslaw
borowicka je ok, rusnak je tu pri stole, neurazam, parada popi, zalom, dobris
19.6.2008, 00:02, pp
    Strana 1 | Strana 2 | Strana 3    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále