Cin Cin
http://www.kamnapivo.sk/poprad/cin-cin/PdQ8V/?comments
reštaurácia
(Cincin, U Rusnáka)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| erste |
numero uno Najlepsia a pritom najlacnejsia pizza co som kedy jedol. Odpovedať | Nevhodný... 18.10.2009, 22:09 |
| ada |
no konecne, ze niekto odhalil aj tu druhu stranu mince/mica/ 3.10.2009, 19:59 |
| mica |
2 strany minca ma spytaj sa zamestnancov v TT na super sefka 28.4.2009, 01:11, trnava |
| pravda |
POZOR!!! KTO nema rad FIZLOV nech tam radsej ani nejde!!!Vzdi je ich tam mrde!!! 23.2.2009, 17:55, stefanikova |
| bubak |
secko okey len kostolnicky,paaana des a hroza 24.11.2008, 14:27 |
| yegorrah |
majitel prima, posedi popije, ok vcelku... ma svoj svoje zasaditosti.. vecer v duchu miustnych tradiicii, ziva hudba, holky aj holi chlapi, majitel na urovni 19.6.2008, 00:13, pp |
| Lenočka |
Super podnik, ved ked už zakaznici rano od piatej čakaju v aute, kým otvoria... čo dodať, jednoducho super 19.6.2008, 00:08, pp |
| jegooorrrrr |
vsetko ok, polievka skoro rano dobre padne, cilova sesetra nemusim, kazi stavy 19.6.2008, 00:07, pp |
| Papučka |
Re: gombockova no p. gombočkova mate pravdu s tou ľadovou... (kavou) aj obsluhou - cilova sestra... fajna kava aj vino, naozaj, neklamem, a ked, nech mi obe kozy odpadnu... puk puk 19.6.2008, 00:05, pp |
| miroslaw |
borowicka je ok, rusnak je tu pri stole, neurazam, parada popi, zalom, dobris 19.6.2008, 00:02, pp |
Pridaj komentár