ZRUŠENÝ - M&M club
http://www.kamnapivo.sk/svit/mm-club/Peqo0/?comments&page=13
bar
(Emko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| ja |
ozaj uz zmenili ponuku piv.maju kozla 12% za 21 sk a Plzen 12% za 27 sk Odpovedať | Nevhodný... 1.11.2004, 15:08, svit |
| ja |
naydarek jasne ze stare ic bolo dobre ale preco ho cviro predal?asi mu to tak moc nevynasalo ked sme po yaverecnej stale snim chlastali.a k novemu.to nieje nove ´ˇKˇ´čko len sa v nom zabyvala ta ista klientela .Zobkz ma pravdu chcelo by to nejaky ten turnaj. 1.11.2004, 15:06, svit |
| Echo-COMA |
Môžem len skonšatovať:"Kde sú tie staré, zlaté časy?????" Nové IC je moc deprimujúce a občas aj kvalitne nudné........hoc, kalčetko to podstatne oživilo.... 26.10.2004, 11:10 |
| zobky |
Suprovy stolny futbal, ale chcelo by to nejaky turnaj je tu supre futbal, dokonca 11 lôpt, a chceme najaky turnaj tak nech sa dačo koná a chcem si tam dať ešte nejaky koncert pre kamarátov 26.10.2004, 11:07, Nová 81/7 |
| gyacomo |
staré ic bola klasa toto tu je ďalšie Kartágo. už to nie je čo bolo 25.10.2004, 12:24 |
| fas |
myslim si ze je to jedinecny ic club na slovensku kde nie je ani jeden pocitac!!!!!!! este ze sa to vola ic klub!!!!!! :o))) 13.9.2004, 14:33 |
| Amok |
V starom ic-čku sa každy realyzoval vo vlastnom štyle. Na tejto stranke su popisane same bludy.Pivo je po 20.Je tam prilis nafajcene na to ze tam maju aj odsavanie vzduchu.Striedaju sa tam casnicky a niesu neako moc rychle.Stare bolo omnoho lepsie a mislim ze mi daju zapravdu vsetci ktory boly v starom ako aj novom IC! 13.9.2004, 14:31 |
| ... |
stare icecko bolo lepsie hlavne po zaverecnej ale da sa aj teraz 25.7.2004, 23:11 |
| Saltus |
S fajenho icecka zrobili ic kulub pre buzikov 24.7.2004, 22:22 |
| xy |
Červene svetielka ako v Gay clube. 29.5.2004, 13:50 |
Pridaj komentár