Nedeľa 14.6.2026   oslavuje Vasil zajtra pozýva na pivo Vít

6980 podnikov 

Ponuka pív
Rebel 0,66
Rebel 10 st 0,56
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 10 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Jesenského 209
Otváracie hodiny
Pon: 
14oo - 24oo
Utr: 
14oo - 24oo
Str: 
14oo - 24oo
Štv: 
14oo - 24oo
Pia: 
14oo - 02oo
Sob: 
16oo - 02oo
Ned: 
16oo - 24oo
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - M&M club

http://www.kamnapivo.sk/svit/mm-club/Peqo0/?comments&page=13

bar
(Emko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 13    
ja
ozaj uz zmenili ponuku piv.maju kozla 12% za 21 sk a Plzen 12% za 27 sk
1.11.2004, 15:08, svit
ja
naydarek
jasne ze stare ic bolo dobre ale preco ho cviro predal?asi mu to tak moc nevynasalo ked sme po yaverecnej stale snim chlastali.a k novemu.to nieje nove ´ˇKˇ´čko len sa v nom zabyvala ta ista klientela .Zobkz ma pravdu chcelo by to nejaky ten turnaj.
1.11.2004, 15:06, svit
Echo-COMA
Môžem len skonšatovať:"Kde sú tie staré, zlaté časy?????"
Nové IC je moc deprimujúce a občas aj kvalitne nudné........hoc, kalčetko to podstatne oživilo....
26.10.2004, 11:10
zobky
Suprovy stolny futbal, ale chcelo by to nejaky turnaj
je tu supre futbal, dokonca 11 lôpt, a chceme najaky turnaj tak nech sa dačo koná a chcem si tam dať ešte nejaky koncert pre kamarátov
26.10.2004, 11:07, Nová 81/7
gyacomo
staré ic bola klasa toto tu je ďalšie Kartágo. už to nie je čo bolo
25.10.2004, 12:24
fas
myslim si ze je to jedinecny ic club na slovensku kde nie je ani jeden pocitac!!!!!!!
este ze sa to vola ic klub!!!!!! :o)))
13.9.2004, 14:33
Amok
V starom ic-čku sa každy realyzoval vo vlastnom štyle.
Na tejto stranke su popisane same bludy.Pivo je po 20.Je tam prilis nafajcene na to ze tam maju aj odsavanie vzduchu.Striedaju sa tam casnicky a niesu neako moc rychle.Stare bolo omnoho lepsie a mislim ze mi daju zapravdu vsetci ktory boly v starom ako aj novom IC!
13.9.2004, 14:31
...
stare icecko bolo lepsie hlavne po zaverecnej ale da sa aj teraz
25.7.2004, 23:11
Saltus
S fajenho icecka zrobili ic kulub pre buzikov
24.7.2004, 22:22
xy
Červene svetielka ako v Gay clube.
29.5.2004, 13:50
    Strana 12 | Strana 13    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále