Piatok 19.10.2018   oslavuje Kristián zajtra pozýva na pivo Vendelín

6929 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/degustacia-berhet-kaliber-aipa.html?comments

Dušan
Podla mojich informacii varia kade tade kedze nahanaju kapacitu lebo mat celorocne stale zasoby viacerych druhov je pre kocovnikov problem. Viem ze robili skusobne varky vo viacerych pivovarocu aj mimo SR keze chcu expandovat aj na zahranicne trhy. Jednak je fo logisticky vyhodnejsie a na druhu stranu technologicky su dane pivovary na inej urovni - sam som bol na viacerych exkurziach kde som mal moznost to vidiet. Priorita Berhet je dat zakaznikovi pivo z cerstvych a kvalitnych surovin v adekvatnom objeme a za slusnu cenu. Ani sa im nedivim ak by aj varili v zahranici lebo sam som varieval kocovne pivo v roznych slovenskych pivovaroch a poviem vam - nie je to bohvie co. Kvalita kolise z varky na varku, ludia vas potom poohovaraju poza chrbat a nakoniec este budu staznosti na vysoku cenu ci ako to byva na slovensku - zavist a vytvaranie intrig. Mal som rovnake idealy ako oni, ale ja som to nechal tak, ale chalanom z Berhet drzim palce. Ked chcu na slovensku posunut veci k lepsiemu a hlavne ked vedia garantovat dlhodobu kvalitu, tak nech baria sj v uzbekistane pre mna za mna. Ved kvoli comu asi inovovali portfolio? Majte sa
20.12.2017, 19:43, Prešov
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále