Streda 24.2.2021   oslavuje Matej zajtra pozýva na pivo Frederik, Frederika

6968 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/degustacia-maravar-6-krat.html?comments

Patrik Adamčiak
  https://www.pivnywellness.sk
Ďakujem za recenziu. Sme mladý pivovar, súvislo nevaríme ani rok dokopy. Stále vychytaveme postupy a receptúry. Žiaľ je to teraz dosť ťažké, keďže sa vari malo a je malý priestor na testovanie. Je veľa priestoru na zlepšenie! Stále konzultujeme s 2 sládkami a tešíme sa už na plnú prevádzku. Väčšina receptov sú varené len niekoľko krát a stále upravujeme množstvá surovín a časovanie. Verím že sa ešte uvidíme a časom sa hodnotenie zlepší. S pozdravom Patrik
22.2.2021, 18:35
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále