Utorok 31.3.2020   oslavuje Benjamín zajtra pozýva na pivo Hugo

6965 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/historia-kosicke-pivovarnictvo-2.html?comments

qwertz
  https://kosice.korzar.sme.sk/c/4499896/na-mieste-niekdajsieho-kosickeho-pivovaru
odkopírovali ste to z korzaru
4.2.2020, 14:00, fakľová 12
Yan
NxlFbhZhOkW   http://www.facebook.com/profile.php?id=100003441706043
K Michalu B.: dobre1 pozne1mka (pre1vned faÄŤinky publikace jarkiutudy). Mysledm si, Ĺľe o platnosti a faÄŤinnosti nelze hovoĹ™it ve vztahu k judikatuĹ™e, ale jen ve vztahu k pre1vnedm pĹ™edpisĹŻm. Kategorie platnosti a faÄŤinnosti, jak se je uÄŤedme, "pasujed" jen na pre1vned pĹ™edpis, nikoliv na judikaturu, uste1lene9 zvyklosti atp. Tady moĹľne1 le9pe hovoĹ™it o aplikovatelnosti, o sedle jarkiutudy v pre1vnedm diskursu. Pokud je judikatura pĹ™eloĹľena špatnÄ›, lze podle mne protiargumentem zpochybnit argument špatnÄ› pĹ™eloĹľenou judikaturou. Tedm samozĹ™ejmÄ› nezpochybĹ?uji, Ĺľe judikatura mused bfdt pĹ™eloĹľena dobĹ™e,jinak se de1le prohlubuje pre1vned nejistota, ktere9 je tu beztak hodnÄ›.
19.8.2013, 14:02, pKSxKFqk8K
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále