Pondelok 26.2.2024   oslavuje Viktor zajtra pozýva na pivo Alexander

6984 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/minipivovar-v-kvacanoch.html?comments

Tomáš
Tento rok som tuším väčšie sklamanie ako v Kvačianskom mikropivovare nezažil. Na prvé pivo sme čakali vyše pol hodiny, aj tak sme nedostali celú objednávku. Na druhé sme čakali tri štvrte hodiny, potom sme sa zdvihli, zaplatili a išli do klasickej miestnej krčmy. Brontvaiské pivo je predražené (2,10 € za 0,4 litra!), chuťovo je prázdne, v čase, keď sme testovali my, malo miernu "myšinovú" dochuť, čo svedčí o zlej hygiene čapovacej aparatúry. Boli sme hladní, ale keď sme videli, že napr. dve hrianky s nátierkou stoja 6 €, nechali sme si zájsť chuť. Prostredie je sterilné, robené na nemecko-rakúsky spôsob, také drobnosti, ako napr. jedálny lístok, podpivníky sú krajne nevkusné (mimochodom jeden podpivník si môžete kúpiť za 30 centov, pivná etiketa stojí 3 €) a pod. Kvačiansky pivovar je jednoducho navoňaná mŕtvola pre snobov a takých naivistov, akými sme boli aj my. Už nás tam nikdy neuvidia.
29.6.2012, 21:30
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále