Piatok 19.10.2018   oslavuje Kristián zajtra pozýva na pivo Vendelín

6929 podnikov 

Môj adventný pivný denník 2016 - 3

http://www.kamnapivo.sk/webtron/moj-adventny-pivny-dennik-2016-3.html

18. december 2016, 19:50
bobo wbm
Môj adventný pivný denník 2016 - 3

Štvrtá adventná nedeľa, ... konečne som mal viac času venovať sa príprave a organizovaniu domovaričskej súťaže Biela vrana 2017, teda nejaké veci som s priateľmi z Košickej domovaričskej divízie už riešil, teraz však išlo o sprevádzkovanie systému prihlasovania do súťaže, vďaka Jankovi z Demi´s Garage Brewery to bude špica.

 

Dnes si ochutnám štyri silné stouty, myslím, že sa k dnešnému večeru hodia, BBNo 08/01 - stout Export strength (8% alk.), Schonramer Imperial Stout (9,5% alk.), Brouwerij de Molen Rasputin Bourbon BA (11,4% alk.) a Brewdog Paradox Isle of Arran (15% alk.).

 

Pokojný a chutný večer prajem!

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále