Streda 22.5.2019   oslavuje Júlia, Juliana zajtra pozýva na pivo Želmíra

6937 podnikov 

Môj adventný pivný denník 2017 - 01

http://www.kamnapivo.sk/webtron/moj-adventny-pivny-dennik-2017-01.html

26. december 2017, 23:55
bobo wbm
Môj adventný pivný denník 2017 - 01

 

Dnes podvečer Druhého sviatku vianočného, pre viacerých skôr na Štefana zakončím

 

dvadsaťštvordňovú "pivnú púť".

 

 

Po dvoch/troch viacmenej koňakových a prosečkových dňoch som sa konečne dostal aj vďaka Dite a Jakubovi z kočovného pivovaru Crazy Clown k pivku. Jakubovi som odovzdal výhru za bystré oko, resp. uhádnutie "džabaniny" na fotografii, odmenou bol Imperial porter z Rhombus Craft Brewery (plus nejaké dva bonusíky). Ale obdržal som od nich aj dve špecialitky, ďakujem. "Barter" sa uskutočnil v Pivovare Hostinec, tak som tam aj okúsil dve novinky na čape - Union Jack (deklarované ako ESB) a Cha Bud! (Imperial IPA) uvarené Padre Craft Brewing na krst prvého cédečka košickej kapelky.

 

 

 

Z pivovru Hostinec som skočil na nie jedno, ale tri pivká podmáznuté jednou zápražkou, tradične do Pokhoia a potom hajde na kuťe. Prvé, ľahké South Pacific Pale Ale od ThornbridgeKipling ma nakoplo k single hop IPA od Falkona - Comet.

 

 

Kipling na chladničke :)

 

Comet na barpulte :)

 

Clock Ellen Barley wine 

 

Večerný "úlovok"  

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále