Streda 22.5.2019   oslavuje Júlia, Juliana zajtra pozýva na pivo Želmíra

6937 podnikov 

Môj adventný pivný denník 2017 - 06

http://www.kamnapivo.sk/webtron/moj-adventny-pivny-dennik-2017-06.html

21. december 2017, 21:20
bobo wbm
Môj adventný pivný denník 2017 - 06

Včera som polemizoval o tom, ako našu slovenskú pivovarnícku scénu nezaujíma okolitý svet. Hmm, smutné zistenie a smutnejšie o to, že som si dnes chcel urobiť predvianočný darček v podobe kúpy publikácie World´s Best Beers a tajne som dúfal o nejakej zmienke, že aj na Slovensku sa varí dobré, minimálne na európske pomery.

Vážení, nie je to tak, ani zmienka o Slovensku. Osobne ma to mrzí, pretože predsa by sa tu niečo našlo, pivo, ktoré by obstálo v európskom, či svetovom porovnávaní. Som o tom presvedčený, len autori, aj predchádzajúcej publikácie, aj dnes spomínanej publikácie by museli trochu viac poznať realitu a museli by byť trošičku viac empatickí, či ústretoví, alebo aspoň trošičku viac prajní. Napadla mi popri tom myšlienka, že ich budem musieť asi na to Slovensko pozvať,... 

 

 

Ako to vnímate Vy?

 

 

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále