Pondelok 25.5.2020   oslavuje Urban zajtra pozýva na pivo Dušan

6965 podnikov 

Môj adventný pivný denník 2019 - 23

http://www.kamnapivo.sk/webtron/moj-adventny-pivny-dennik-2019-23.html

2. december 2019, 22:20
bobo
Môj adventný pivný denník 2019 - 23

Dnes od skorého rána začal a celý deň padal sneh, myslel som, že zájdem na nejaké to pivo, ale rozmyslel som si to, boli na to dva dôvody. Prvý, dnes mi doručili strastiplne objednanú publikáciu o minipivovaroch z juhu Moravy (vďaka Bejčku za pomoc), druhý, niečo v chladiaku sa vždy nájde, tak som siahol po pšeničáku od Keša. 

 

Publikácia "Příběhy 50 jihomoravských minipivovaru" (neviem nájsť "kroužek" nad u :) ) je celkom fajn čítanie z pera Filipa Vránu, nie je to žiadna novinka (2018), ale potešila. Tak si v nej listujem a nasávam informácie, menej však pšeničné pivo ochutené medom a zázvorom Pereš 11° z kočovného Kešov sídliskový pivovar.

 

 

 

Druhé som skúsil ipu nadupanú mangovým pyré od Beer Division Mango Land (Fruit IPA) a od Hellstorku divočinu, ochutený imperial stout Sacher torte (alebo Dort?). Ako ma tieto pivá bavili postupne uverejním. 

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále