Sobota 25.5.2019   oslavuje Urban zajtra pozýva na pivo Dušan

6937 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/ne-degustacia-jedneho-piva-uvaha.html?comments

Roman Holoubek
Jak reaguji u hostinského na špatné pivo? Většinou reklamuji. A většinou obsluha hledá chybu u mne a nikoli v pivu :-)
11.10.2018, 22:28
Michal Wagner
Editor portálu
členom od 4.11.2003
692 komentárov
473 podnikov
2074 fotiek
Hodnotit...
Podla mna taketo hodnotenia treba zverejnovat bez ohladu na vyrobcu. Vyliat 6E do vylevky si to zasluzi. Ak bude mat vyrobca pocit, ze sa jednalo o pokazenu flasu a nie celu varku, tak nech posle zadarmo pivo na znovudegustovanie. Myslim, ze Tvoj kredit je dostatocne vysoky na to, aby pivovar uveril, ze si si to nevymyslel z nejakych osobnych dovodov. Zaroven by som do tohto clanku presne menoval dane pivo a vyrobcu - idealne vyrobcovi poslal link na tento clanok :)
11.10.2018, 14:33
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále