Piatok 9.6.2023   oslavuje Stanislava zajtra pozýva na pivo Margaréta

6982 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/page466sk.html?comments

Hemendex
Podpivník   http://www.hemendex.sk
U nas v krčme (uvedená v sektore "Zvolen") je jeden taky celkom milý chlapík, akého má snáď každý podnik alkoholického charakteru. Taký pivkár, ktorému nie je problém zvládnuť za večer dvadsaťpäť pív, preložených niekoľkými "urýchlovákmi". Celkom inšpiratívny je i jeho vzhľad a tak ma raz po druhom promile napadlo, že čo by sa stalo, keby som mu spravil vlastný podpivník. Realizácia nedala na seba dlho čakať a príslušná fotomontáž bola na svete. Čakal som síce, že keď ju zbadá, pripučí ma svojou päťdesiatkilovou labou, ale jeho reakcia bola originálna. "Pošli to reku do Mnícha, že či nechcú, aby som im robil reklamnú kampaň a tretina zisku je Tvoja!" Lákavé. A tak som tak spravil, akurát, že sa mi neozvali naspäť. Teda asi sa ani nemohli, pretože sa mi relevantný mail vrátil. A tak ponúkam spomínaný obrázok v mieste, kde sa asi hodí najviac. Na Mlacovom pivnom portáli. Keďže ho tu neviem vložiť, uvediem aspoň hyperlink naň:
www.hemendex.sk/smadny-palci.jpg
28.2.2002, 09:08, Zvolen
lukas
Editor portálu
členom od 4.2.2002
12 komentárov
25 podnikov
54 fotiek
Hm, to sa stáva...
Ako kontru pridávam skusenosť, ktorú sme zažili s Marekom: Do poloprázdnej električky nastúpil pán - očividne v dobrej nálade. Najprv každému zaprial dobrý večer, sadol si, trošku zahrešil, lebo si spomenul, že na zastávke zabudol psa a dal sa do reči s jedným mladíkom, ktorý ale vytrvalo hľadel von oknom a dával mu najavo, že ho ignoruje. Ujo sa nedal odradiť a otočil sa k nám, začal nám hovoriť, že ho manželka opustila, že pozná Karla Gotta alebo koho, potom porozprával, že keď on bol mladý tak futbal bol ešte futbalom, atď... My sme sa bavili medzi sebou, ale sem tam sme mu prikývli, že má pravdu (nech dá pokoj). Potom vytiahol z bundy 12tku Corgoňa, otvoril, a začal nás ponúkať. My sme slušne odmietli, že nebudeme, a tak sa ujo občerstvil aj bez našej spoluúčasti...
Našťastie onedlho sme vystupovali, ale nemôžem sa veľmi na uja sťažovať, aspoň nás rozveselil.
(Dúfam, že som Mareka nezdiskreditoval, že odmietol pivo... Išli sme totiž na plaváreň)
21.2.2002, 18:49
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále