Pondelok 4.3.2024   oslavuje Kazimír zajtra pozýva na pivo Fridrich

6984 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/page518sk.html?comments

Lubos
Editor portálu
členom od 9.9.2003
661 komentárov
208 podnikov
26 fotiek
Trhový podiel Corgoňa 13,8%! A v niektorých regiónoch aj viac! Napr. v Pod. Biskupiciach, kde s Marekom bývame a máme komplet zmapované podniky, v ktorých sa čapuje pivo: www.kamnapivo.sk/pivodb/biskupice dosahuje Corgoň 40% podiel na trhu v segmente sudového piva! Avšak čím bližšie k centru mesta tým výraznejšie podiel klesá. Čiže v Bratislave je Corgoň typické lacné "pivo po práci" pre každodenné použitie.
22.3.2004, 11:26
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále