Utorok 20.8.2019   oslavuje Anabela zajtra pozýva na pivo Jana

6963 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/pivny-triangel-2-3-tatras.html?comments

Minipivovar TATRAS
Reakcia na článok
Dobrý deň, ďakujeme za návštevu. Prijímam kritiku rád, keď je oprávnená, musím však reagovať:
Celá naša idea je, že si zakladáme na domácich, lokálnych a hlavne čerstvých surovinách. Preto má prekvapil Váš názor na našu kuchyňu. Špekáčky na utopencov si nechávame robiť špeciálne pre nás s tým že podiel mäsa v ňom je 100%tný, tak ste bohužiaľ nemohli v žiadnom prípade cítiť múčnu chuť lebo sa tam nemala ako dostať. Čo sa týka hermelinu beriem, určite by chutil inak keby bol vybraný na deň z chladničky - skúste však tento postreh povedať na hygiene, čo Vám odpovedia. Na dizajne sme spolupracovali s dvoma dizajnérmi, chceme ľuďom ponúknuť niečo iné ako ponúkajú ostatné reštaurácie. Každá miestnosť má inú tému, ktorá je prepracovaná, rád vysvetlím keď nás nabudúce navštívite prajem pekný deň ;)
6.11.2016, 13:31, Poprad
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále