Pondelok 6.12.2021   oslavuje Mikuláš zajtra pozýva na pivo Ambróz

6981 podnikov 

Ponuka pív
Kelt 1,19
Starobrno 10 st 1,-
vo fľaši:
Zlatý Bažant neal. 1,-
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: dobré jedlá
veľkosť: 20 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Mariánske nám. 28/51
tel: 041/643 110
Otváracie hodiny
Pon: 
09oo - 24oo
Utr: 
09oo - 24oo
Str: 
09oo - 24oo
Štv: 
09oo - 24oo
Pia: 
09oo - 02oo
Sob: 
09oo - 02oo
Ned: 
09oo - 02oo
Aktualizácia

Radničná

http://www.kamnapivo.sk/zilina/marianske-namestie/radnicna/PENY0/?comments

reštaurácia
(Radničná vináreň)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
v
Cez zľavový portál som si objednal pečené bravčové rebierka, zarezervoval som termín na konkrétny čas a zástupca podniku mi rezerváciu potvrdil. Do 60 km vzdialenej Žiliny som teda vycestoval s tým, že rebierka budú pripravené, no nasledoval ŠOK. Majiteľ podniku nám oznámil, že ho to mrzí, no rebierka nie sú, pretože ich kuchár urobil pre niekoho iného, kto nemal rezerváciu. To bola jediná vec, ktorú zo seba vydal. Poprial priateľke všetko najlepšie k narodeninám, ktoré sme chceli osláviť pri rebierkach a odišiel. Nebola žiadna snaha o nejakú kompenzáciu, keďže sa chyba stala na strane reštaurácie. Jednoducho MRZÍ NÁS TO ale nič viac nemôžeme urobiť. Peniaze vrátiť nemôžeme, zavolajte do agentúry. Alebo príďte nabudúce. Typicky slovenské....klasika. Vyhováranie sa na chybu kuchára ale žiadna zodpovednosť na strane majiteľa. Chápem, že chyba sa stala a  nebolo možné ju v ten deň napraviť /čakať hodinu a pol na ďalšie rebierka sme nemohli- bolo pred 8 večer/. Aby som však nestratil zákazníka a reputáciu, asi by som situáciu vyriešil práve v prospech zákazníka, napr. by som mu na účet podniku ponúkol iné jedlo s tým, že rebierka budú pripravené nabudúce. Veľmi zlá skúsenosť s touto reštauráciou a majiteľom. Neodporúčam!!!
3.12.2012, 21:23, ružomberok
lili
ten naj podnik v žiline:)
16.6.2009, 12:09

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále