Utorok 7.12.2021   oslavuje Ambróz zajtra pozýva na pivo Marína

6981 podnikov 

Ponuka pív
Corgoň 0,83
Zlatý Bažant 10 st 0,76
vo fľaši:
Corgoň fl 12 st 0,83
Zlatý Bažant fl 12 st 0,83
Kelt fl 10 st 0,66
Zlatý Bažant neal. 0,73
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: ? neviem
veľkosť: 8 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Hviezdoslavova 9
Otváracie hodiny
Pon: 
06oo - 22oo
Utr: 
06oo - 22oo
Str: 
06oo - 22oo
Štv: 
06oo - 22oo
Pia: 
06oo - 22oo
Sob: 
06oo - 22oo
Ned: 
10oo - 22oo
Aktualizácia

Renarde caffe

http://www.kamnapivo.sk/zilina/narodna-ulica-tesco/renarde-cafe/Pkoo8/?comments

kaviareň
(Škorička)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Katarína
29. júla sme si objednali 2x frapé. Dostali sme pretekajúci pohár úplne plný ľadu. Koľko sa tam asi mohlo zmestiť nápoja? Myslím si, že porciu pre jedného slečna rozdelila dvom a aby to nebolo také nápadné dopriala nám ľadu. Mám aj foto, škoda, že sa nedá uverejniť. Škoda, že sme v tej horúčave nemali síl a chuti na reklamáciu.
14.8.2013, 00:06, WAP
ro24
Re: slnkovic
v renarde ani ostravar nemajú, ani nepodávajú jedlo, bol som kuknuť či sa niečo zmenilo, a dal som si v tej novej kaviarni aj OSTRAVAR ako si hodnotil a tiež sa mi zdala chuť iná tak som sa opýtal či čistia trubky a obsluha mi ihneď priniesla sanitačnú knihu so záznamami o čistení priamo zo staroprameŇu, a potom mi vysvetlili že Ostravar sa varí pôvodnou receptúrou (spodným kvasením), tak keď niečo píšeš tak nie hlúposti!!!!alebo píš o jednej prevádzke alebo nemiešaj tupec
28.4.2009, 19:01
slnkovic
Bol som v tej novootvorenej restike na stanici, objednal som si tam nastastie len male pivo a hovorim: Uz nikdy! Necistene trubky, doslova hnusne pivo, ktore smrdelo na sto honov a casnicky mi neuznali reklamaciu - vraj, to je Ostravar a on ma inu chut! Ak sa tam uz odvazite ist, tak len flaskove. A jedlo by som si v podniku s takym pristupom tiez nedal.
3.11.2008, 15:30
ro24
obsluha je úplne o ničom, kaviareň sa zmenila na úbohú čakáreň s bezdomovcami.Radšej prejdem o kúsok ďalej kde je novootvorená kaviareň aj reštaurácia kde si ku kávičke môžem aj pofajčiť a aj ceny sú super a obsluha na jedničku.
27.10.2008, 13:25

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále