Utorok 28.5.2024   oslavuje Viliam zajtra pozýva na pivo Vilma

6984 podnikov 

Gastroportál www.KamNaPIVO.sk

http://www.kamnapivo.sk/about/

 

KamNaPIVO je najväčší a najnavštevovanejší celoslovenský informačný web portál, orientovaný na návštevníkov gastronomických a zábavných zariadení. Špecializujeme sa na milovníkov dobrého piva a jedla, no nie len to.

Nájdeš u nás reštaurácie, pivárne, vinárne, pizzérie, puby, diskotéky, bary, krčmy, bufety aj horské chaty a ďalšie typy podnikov (pozri vyhľadávanie).

 

Pomôžeme ti v orientácii vo svojom okolí aj na cestách:

Príklad: cestuješ do Piešťan a máš chuť na čapovaného Bernarda a dobré jedlo?

Vyťukaj na mobile wap.knp.sk a KamNaPIVO ti dá odpoveď!


K podnikom nájdeš cenu piva, kontaktné údaje, základné informácie a hodnotenie, objektívny opis, otváraciu dobu, akcie, fotogalériu, diskusiu...

Do našej databázy patrí už vyše 5000 podnikov z celého Slovenska.

Každý návštevník môže pridať svoj obľúbený podnik, aktualizovať údaje o podniku, pridať komentáre a obrázky k podniku.

 

Portál KamNaPIVO pôsobí na slovenskom internete od začiatku roku 2002 (pozri históriu noviniek). Portál je prevádzkovaný tímom priaznivcov dobrého jedla a pitia, ktorým otázky gastronómie nie sú ľahostajné (pozri viac o našej filozofii).

 

Ak sa Ti naša myšlienka páči, pozri ako nám môžeš pomôcť.

 

Pre majiteľov podnikov poskytujeme reklamné služby, možnosť aktualizovať údaje o svojom podniku, zadávať akcie konané v ich podnikoch. Ďalšie informácie pre majiteľov...

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále