Utorok 18.5.2021   oslavuje Viola zajtra pozýva na pivo Gertrúda

6968 podnikov 

Reklamné plochy

http://www.kamnapivo.sk/about/reklama-plochy.html

 

Portál KamNaPIVO ponúka reklamné plochy vhodné pre viacero druhov reklamých bannerov. Okrem bannerov sú k dispozícii aj niektoré druhy textovej reklamy.

 

Bannerová reklama

Jednotlivé reklamné bannery sa líšia svojou veľkosťou a polohou v rámci stránky. Bannerovú reklamu možno zacieliť na jednotlivé sekcie portálu a tak zvíšíť adresnosť reklamnej kampane.

 

(1) Leader Board, 780x110px

Horná pozícia nad samotným obsahom stránok. Ide o najvýraznejší poskytovaný reklamný priestor, ktorý udrie do očí každého návštevníka. Tento typ banneru je vhodný pre veľké a výrazné reklamné kampane.

 

(2) Wide Skyscraper, 160x600px

Pozícia vpravo od obsahu stránok. Tento banner je poskytuje najväčšiu plochu a je vhodný na prezentáciu väčšieho objemu informácií, resp. pozdĺžnej reklamenej grafiky.

 

(3) Square Button, 125x125px

Štvorcový rozmer zobrazený v ľavom pruhu stránky. Reklamný banner je umiestnený v zornom poli návštevníkov, preto dosahuje dobrú vnímavosť. Pri väčších reklamných kampaniach je vhodným podporným doplnkom.

 

Full Banner, 468x60px

Klasický reklamný prúžok. Banner je možné umiestniť vo všetkých sekciách portálu, pričom je možné špecifikovať polohu: vrch, stred alebo spodok stránky. Ide o najviac zaužívaný rozmer reklamného banneru.

Textová reklama

Okrem bannerovej reklamy ponúka portál KamNaPIVO niekoľké druhy textovej reklamy. Textová reklama je v niektorých prípadoch vhodnejšia ako reklama bannerová, resp. môže bannerovú reklamu vhodne dopĺňať.

 

PR správa

Reklamný článok v rozsahu 1/2 normostrany A4. Článok sa zobrazuje medzi článkami na úvodnej stránke a takiež v sekcii Články ako regulérny článok. PR správa môže obsahovať obrázky a odkazy na web stránku inzerenta.


Anketa

Otázková anketa je vhodná pre spoločnosti a podniky, ktoré uskutočňujú prieskum trhu.

Súťaž

Súťaž o ceny, ktoré dodá reklamný inzerent. Táto forma reklamy je vhodná na propagáciu vlastných výrobkov zábavnou a pre návštevníkov príťažlivou formou.

Individuálna reklama

V prípade záujmu o špecifický druh reklamy, kontaktujte nás. Na základe Vašich predstáv vieme navrhnúť individuálnu formu reklamy.

 

Ďalšie informácie

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále