Utorok 18.6.2024   oslavuje Vratislav zajtra pozýva na pivo Alfréd

6984 podnikov 

Ponuka pív
Zlatý Bažant 1,10
Staropramen 10 st 1,-
Zlatý Bažant tm 11 st 1,-
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 10 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Borská 1
Otváracie hodiny
Pon: 
09oo - 21oo
Utr: 
09oo - 21oo
Str: 
09oo - 21oo
Štv: 
09oo - 21oo
Pia: 
09oo - 21oo
Sob: 
09oo - 21oo
Ned: 
09oo - 21oo
Aktualizácia

Coral

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/karlova-ves/coral/PJ2Qb/?comments

pivný bar
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
DMC
Nádherná krčmička
Tiež vás chytá nostalgia, keď si spomeniete, ako príjemne sa sedelo na dedine, kde ste boli na chalupe, alebo odkiaľ pochádzate ? Spomínaná partia je presne to, čo takýmto podnikom dáva DUŠU.
26.5.2009, 10:27, Doma
Juro
Funny Karlovka
Dobru ******** tam spravila nedavno jedna zenska. Ozralica z okolia,stara,vysusena pucka,hadzala pohare po svojom chlapovi.Nadava ludom,ale chodi aj do okolitych pubov,tak o zabave mame postarane. :)Hihi
Zdravim Mira a Haluzku!:) Caute!
10.8.2005, 20:35
tomas
koral
napriklad je to dobri hostinec lewbo je tam sranda ktora by mala byt v kazdom hostinci kamosi su tam velmi dobri a ja tam moc casto nechodim ale lubi sa mi to tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps:nikto tam nieje notorik!!!!!!!!!!!!!!!!!
18.7.2005, 08:13
Andrew
Je to taký skôr malý podnik resp. krčma....ale ked tam nechodíte pravidelne tak tam ani nechodte.Chodi tam len partia čo sa poznaju...furt tam hrá contry naživo...mladý tam nechodia
9.1.2005, 17:12

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále