Sobota 28.5.2022   oslavuje Viliam zajtra pozýva na pivo Vilma

6983 podnikov 

Ponuka pív
Kelt 10 st 1,-
Krušovice 10 st 1,-
vo fľaši:
Corona fl 12 st 2,66
Plzeňský Prazdroj fl 12 st 1,-
Beck's neal. 1,20
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 12 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Junácka 4
tel: 02/4445 4596
Otváracie hodiny
Pon: 
07oo - 04oo
Utr: 
07oo - 04oo
Str: 
07oo - 04oo
Štv: 
07oo - 04oo
Pia: 
07oo - 04oo
Sob: 
07oo - 04oo
Ned: 
07oo - 04oo
Aktualizácia

Neptún café

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/nove-mesto/neptun-cafe/PeZz3/?comments

kaviareň
(Neptún)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 1    
martinko
bol to celkom fajn podnik, dokiaľ nedali hore herňu. teraz je to tmavá diera takmer bez denného svetla.
5.6.2013, 13:50
ivina
teda nic moc.
a tie chudery sa nosia ako nejake hviezdy. su drze a lenive.
15.11.2011, 11:13
František P
Podnet na zasmyslenie
Pochodil som veľa podnikov tu aj vo svete,takže si myslim, že viem porovnavať aj byť objektívny. Obsluha je strášná a memyslim tým, že servírka so mnou neflirtuje. Nie som odkázaný na nejaké pologramotné sexice s podnosom. Ani už nemám 25. Ale žiadna z nich nemá hotelovú školu, žiadna to nechcela robiť ako povolanie. A žiadna nemá chuť to robiť. Robia to preto, že je to jediné na čo ako tak stačia. A tak to aj vyzerá. Jediný, koho si všimajú sú patologickí hráči a tiež zberbu pri bare, ktorá to má ako základňu. Minulý týždeň som tam zobral po hokoji kolegov našej materskej firmy. Veľká chyba. Len pozerali ako to na Slovensku funguje. Nikoho nezaujíma, že ONA obsluhuje bar a nie stoly. Radšej bude čumieť do blba a zákazníci sedia na suchu. Takže nedopručujem sa tam ísť baviť s partiou, zbytočne sa rozčúlite. Na druhej strane skočiť tam na kávu cez deň sa dá. A celkom dobre sa tam parkuje(niekedy). Ten podnik má veľký potenciál ale obsluha je žiaľ bratislavsky štandart.Ceny sú tiež štandard a tiež neviem za čo. Vo svete mám pocit, že ma v podniku vítajú, v Bratislave- navaľ prachy a neotravuj. Aj za komunizmu si v Bratislave pamätám pár barov, bistier aj pohostinstiev 3. cenovej skupiny (v jednom výčapník pulíroval poháre !), kde sa zákazník cítil ako hosť. Vždy je to len otázka personálu.Zrejme nie som cieľová skupina.
13.5.2011, 00:51
jozo_king
ta obsluha je pol na pol
ten chalan je v pohode, ta ciganka co s nim robi je hnila ako vos. ale uplne najhorsia je ta kozata odfarbena blondyna. len sa furt maluje a kuka sa v zrkladle ako snehulienka. ked nahodou nie, tak si vyfajcuje, pise sms, beha po internete alebo kumunikuje s vidlakmi, ktorym pripada neodolatelna. inac je arogantna a leniva. ta s madarskym prizvukom co snou robi, to je to iste.
6.5.2011, 13:25, BA
ElMariachi
denisovy
Tá čašníčka o ktorej píšeš je možno k tebe milá ale, keď tam niekto chodí už päť rokov tak si aspoň ja osobne myslím, že by sa na teba mala aspoň usmiať. Ale ona nič. Je zaujímavé, že ostatné čašníčky sú ku nme milé a dá sa s nimi porozprávať. Asi si jej sympatický pretože si to inak neviem vysvetliť. Ale ako sa hovorí "sto ludí sto chutí".
30.3.2007, 17:56
SPIDER
Re: obsluha
počúvaj, spýtam sa to iba raz S KÝM TY KÁVU MIEŠAŠ
29.3.2007, 20:11
marek
nechapem co tu vsetci pisete taketo nezmyselne vety,obsluha je velmi prijemna a sympaticka a za to,ze nechce ist so zakaznikmi na kavicku a odmieta vase navrhy tak to potom takto dopadne,netreba byt jesitny
25.3.2007, 15:16
návštevník
aj ja tam chodim často, a ta konkretna obsluha je dost zlá. čakať 20 minut na čašníčku ktorá sa ešte aj tvári, že ju obťažujete neni velmi príjemne. inak je tam dobre ak robí niekto iný
24.3.2007, 22:26
denis
obsluha
tak to sa velmi mylite s tou obsluhou,lebo casnicka blondinka je velmi mila,pohotova a rychla,keby som mal ja kaviaren hned si ju tam zoberem,aj ja chodim do tohto podniku vela rokov a som velmi spokojny s obsluhou
5.3.2007, 02:25
ElMariachi
obsluha
chodim do tohoto podniku uz piatym rokom, a neviem preco ale nemenovaná obsluha z blond vlasmi na hostí dosť, že hádže salám.Keď dopijem drink tak sa na nu pekne usmejem, ale ona stále sedí na barovej stoličke a potiahne si s cigaretky.Určite mi dá väčšina štangastov za pravdu, že mam ju chuť chytit a roztrhať.Ja byť managerom tak ju vyhodím.Inak si to neviem predstavit.Ostatné dve smeny sú strašne zlaté a dá sa s nimi zasmiať.Oproti tej blondýni!!!V každom prípade tento podnik doporučujem, lebo je tam dobré čapované pivko dobre coctailiky a je to denne otvorené do 04:00.
2.1.2007, 17:23
    Strana 1 | Strana 2 | Strana 3    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále