Streda 28.9.2022   oslavuje Václav zajtra pozýva na pivo Michal, Michaela

6978 podnikov 

Ponuka pív
Chotěboř ?
Craft beers - rôzne pivá z minipiv. ?
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 12 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Peterská 20
tel: 02/4342 2455
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 24oo
Utr: 
10oo - 24oo
Str: 
10oo - 24oo
Štv: 
10oo - 24oo
Pia: 
10oo - 24oo
Sob: 
11oo - 24oo
Ned: 
11oo - 24oo
Aktualizácia

Carisimo

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/ruzinov/carisimo/Pe0aR/?comments

bar
(ex Pohoda)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
OXO
Letna teraska by bodla
24.8.2009, 18:03, Ruzinov
r
fjku
17.4.2007, 13:51
catepilar
Zmena interiéru asi prospela
Chodievam pravidelne do tohto podniku a velmi ma potešilo skultúrnenie interiéru,predošlí prevádzkovatel pán Š.vedel iba žit v imaginárnej predstave ako by to malo vyzerat a každým mesiacom menil imaginárne plány,človek ktorý to má teraz to pekne skultúrnil a príjemne sa tam sedí,ale aby som prešiel aj ku kritike,tá letná terasa tam velmi chýba,aspon malá s piatimi stolmi,myslím,že ciklistov sa tam premelie dost a pivko by bodlo,ale nie v nafajčenom.Sociálne zariadenie by asi potrebovalo tiež malú údržbu.....
17.4.2007, 13:49, Poljanky
K4li
Perfiš
Da sa tot am,len mi vadi,ze malo jedla sa nachadza v ponuke.Mila teta casnicka,zmenil sa majitel,tak by tam mala byt pizzerka za chvilu.Drzim palce.
8.4.2005, 13:37, Ružinov

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále