Sobota 28.5.2022   oslavuje Viliam zajtra pozýva na pivo Vilma

6983 podnikov 

Ponuka pív
 neznáma (aktualizuj...)
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: dobré jedlá
veľkosť: 35 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Nevädzová 6
tel: 02/4329 4722
Otváracie hodiny
Pon: 
11oo - 23oo
Utr: 
11oo - 23oo
Str: 
11oo - 23oo
Štv: 
11oo - 23oo
Pia: 
11oo - 24oo
Sob: 
11oo - 24oo
Ned: 
11oo - 23oo
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Pizzéria Jadran

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/ruzinov/pizzeria-jadran/PJ1jE/?comments

reštaurácia
(Picka)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Jeronimo
jadran
Jadran je v pohde ako setci pisete, ta obsluha je uplne na rit, casnici uplne seru na vsetko. Ale to uz setci viete :) Odporucam Pizzu - BACON mooc dobra
14.5.2004, 13:41
krafa
jadraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanka :o)))
veru veru...ked tam bude obsluha makat reskejsie tak bude vsetko ok :o)
13.2.2004, 01:56
cahir
obsluha
no podla mna pivo super, pizza takisto vynikajuca, doporucujem skusit pizza tycinky iba tak k pivu aj s dresingom. relativne lacne jedlo :))) ale obsluha je otrasna!!!! prvy krat pride celkom nacas, ale potom ked chcem doobjednat dalsie pivo alebo nebodaj zaplatit. .. :(( ale cenovo je to prijatelne, prostredie prijemne.
24.11.2003, 17:57
Marcelino
I LOVE PIVO
Je to skvelý podnik. Kedysi tam bola neprekonatelná cena TOPVAR za 16, aj rezaný. Teraz trochu zdvihli ceny, ale stale sa to da vydrzat. Trochu zle sa to hlada, ale ak niekto nechce minut v jeden vecer vsetky uspory, ale chce sediet v prijemnom a cistom prostredi, tak nech sa paci
19.11.2003, 14:21

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále