Sobota 2.7.2022   oslavuje Berta zajtra pozýva na pivo Miloslav

6978 podnikov 

Ponuka pív
 neznáma (aktualizuj...)
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Štefánikova 14
tel: 02/5341 9849
Otváracie hodiny
Pon: 
zatvorené
Utr: 
zatvorené
Str: 
zatvorené
Štv: 
zatvorené
Pia: 
zatvorené
Sob: 
zatvorené
Ned: 
zatvorené
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Elixír

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/elixir/PmLKQ/?comments

reštaurácia
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Ľuboš Lehotský
Re: Nesprávna kategória !
Milý/á Ja. Do kamnapiva.sk zaraďujeme všetky podniky, kde sa pivo čapuje a Elixír tam tak prirodzene patrí. Je veľa reštaurácií, kde je dobré pivo a tak si ich nemôžme dovoliť ignorovať. Kamnapivo síce pôvodne vzniklo ako projekt zameraný vyslovene na pivárne a puby, ale v súčasnosti, pod tlakom verejnosti, sa postupne rozširuje aj o nie vyslovene pivné podniky. Lenže značka už je vybudovaná a značka sa nemení (princíp marketingu :-)) No a Tomáš nekritizoval pivo, ale niečo iné... Takže pestrú ponuku jedál donesú rýchlešie ako pivo?? Zaujímavé, skúsime :-))
29.10.2004, 11:19
Ja
Nesprávna kategória !
Zaradiť túto reštauráciu medzi "kam na pivo" je asi nevhodné. Potom taký Tomas hladá pivo a uniknú mu ostatné prednosti, ktoré v BA len ťažko budete vo svojej triede hľadať. Skuste. Hlavne vegetariáni a vegáni, ale aj normálni " všežravci " DÁ SA. V BA najdete aj viacej pajzlov, kde Vám pivo dajú rychlejšie než pestrú ponuku jedál.
28.10.2004, 18:33, BA
Tomas
Radsej nie
No bol som tam ze by to bolo nieco dobre tak to sa neda povedat. Obsluha pomala a este aj drza!
14.6.2004, 11:06

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále