Streda 27.9.2023   oslavuje Cyprián zajtra pozýva na pivo Václav

6984 podnikov 

Ponuka pív
 neznáma (aktualizuj...)
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Štúrova
tel: 02/52925251
Otváracie hodiny
Pon: 
zatvorené
Utr: 
zatvorené
Str: 
zatvorené
Štv: 
zatvorené
Pia: 
zatvorené
Sob: 
zatvorené
Ned: 
zatvorené
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Tulipán

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/tulipan/PeZp3/?comments

kaviareň
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Chruňo
<b>To víte, falešný vrchní nám tady řádí jako mor!</b>
Som maximálne nespokojný s úrovňou tohto podniku. Predčasom som navštívil Tulipána v spoločnosti redaktora Starého času. Pokúšali sme sa vniknúť do podniku, ale dvere boli zatvorené a obsluha nás napriek nášmu kriku a ndávkam ignorovala. Ako konštatovala okoloidúca Ida (67 r.): To je ale úroveň! A to nie je všetko! Nakoniec prišiel čašník a vypýtal si od nás 1500 korún za narušovanie verejného poriadku. Poriadne sme mu vynadali a výsledkom bolo, že čašník použil chvaty a hmaty, za ktoré si doúčtoval ďalších 1000 korún. ajhorší podnik v mojom živote. Už nikdy viac!
9.3.2006, 12:54
mu.
a keď sa opreš o stôl tak sa k nemu prilepíš
17.8.2003, 21:27
fero
obsluha sa lemri
bol som asi trikrat a vzdy im trvalo nacapovanie piv asi 15 minut, co je u mna az moc. do prace sa velmi nehrnu. a davaju pod ciarku. pivo nie je nic moc. a varia iba do deviatej.
14.6.2002, 13:20

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále