Piatok 12.7.2024   oslavuje Nina zajtra pozýva na pivo Margita

6984 podnikov 

Ponuka pív
Krušovice 1,30
Krušovice 10 st 1,15
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Nábr. arm. gen. Ludvíka Svobodu 3
tel: 0905 488 166, 0904/689 410, 0903/266 088
Otváracie hodiny
Pon: 
11oo - 23oo
Utr: 
11oo - 23oo
Str: 
11oo - 23oo
Štv: 
11oo - 23oo
Pia: 
11oo - 23oo
Sob: 
10oo - 23oo
Ned: 
10oo - 23oo
Aktualizácia

Volej

http://www.kamnapivo.sk/bratislava/stare-mesto/volej/PK56n/?comments

reštaurácia
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Lucia
zvláštny prístup k zákazníkovi
Jedlo aj pivo v poriadku, dobre spravené a veľké porcie, i keď sme na jedlo čakali asi pol hodiny. podnik vyzerá príjemne, výhľad do haly je fajn. čudné sú vecká, staré a nie veľmi čisté, ide sa tam cez chodbu, kde som mala problém nájsť svetlo.. proste ako z podniku piatej cenovej. čo ma nahnevalo, bol prístup obsluhy. v menu bolo uvedené, že po 15. hodine je zľava na jedlo 10 či 15 % (už presne neviem, je to cca 2 mesiace dozadu), plus k objednávke jedla nad určitú sumu by mala byť palacinka grátis. keďže sme túto podmienku splňovali, opýtali sme sa po jedle čašníčky, či aj dostaneme tie sľubované palacinky, na čo ona sucho odpovedala, že "nemáme". som za to, že mohla aspoň povedať, "je mi ľúto, minulo sa, môžem vám ponúknuť iný dezert?"
navyše, pri platení sa vyhovorila, že jej nejde pokladňa a teda naťukala dačo do kalkulačky a povedala výslednú sumu, opýtali sme sa, či je tam zarátaná aj tá zľava. odpovedala, že áno. dosť sme sa ponáľali, takže sme zaplatili a išli, no po prerátaní presných súm za jedlo a pitie sme prišli k zisteniu, že nás okašľala (platili sme dvaja dohromady) o vyše 4 €. suma sumárum, bola som tam prvý raz aj naposledy.
19.5.2011, 14:00
maker
Editor portálu
členom od 20.4.2004
58 komentárov
17 podnikov
43 fotiek
Záverečná
Včera (24.11.) nám obsluha priniesla účet s tým, že chce ísť skôr domov. Hm...
25.11.2008, 14:37

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále