Raggio di sole - Vajnory
http://www.kamnapivo.sk/bratislava/vajnory/raggio-di-sole-vajnory/PKgK4/?comments
reštaurácia
(U Kristiána, Pizza Restaurant Vajnory)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| Marek4 |
Pizzeria Pizzeria Raggio di sole vo Vajnoroch má od roku 2026 nového majiteľa a veľmi ochotný personál. Pizza je veľmi chutná a dá sa tu príjemne najesť na veľkej terase s kvetmi a tiež vo vnútri reštaurácie. Robia tu aj výborné oškvarkové pagáče. Pivo je Litovel 12, Šteiger tmavý 11 a Zubor 10 Odpovedať | Nevhodný... 28.4.2026, 05:30 |
| R007 |
Dole vodou to ide bol som tam s manzelkov, ze pekny vecer. Nikdo sa nam nevenoval, kuchyna ziadna, ani pizza nic 30.11.2011, 22:41 |
| zuzka |
matka,prosim ta pohladaj mi gregora!tam byva volakde oproti krcmy!ja ta poznam,aj ty mna,len sme sa uz davno nestretli.byvala durova priatelka,zuzka.duro zomrel. 24.10.2009, 16:34, WAP |
| zuzana |
taxikar 24.10.2009, 16:31, WAP |
| Monka |
Re[2]: Ste super no nepovec 6.5.2009, 20:47 |
| Iny Manko |
Tomas...! Sa tu neodpavaj na tejto stranke. Matka ti odkazuje: "Co budete?!" :-))) 5.2.2009, 21:57 |
| Tom_85 |
Re: Ste super Teba odnekud poznam Monk :D 5.2.2009, 15:50, Vajnory |
| Kal |
Re: Vajnory No uz dlho tam necapuju tatran. Maju 12 Staiger svetly, 11 Stajger tmavy a 10 tusim Kozel. Inac odporucam rezane pivo .... 30.9.2008, 12:05 |
| monulka |
Ste super Je to veľmi fajne a tá pizza nemá chybu :) Zdravim obsluhu a hlavne Maťku,Anku,Tomina a super chlapíka čo mi vždy fajnú pizzu spravi :) 3.9.2008, 14:45 |
| realitak:) |
Ako pozeram tak ten sneky naozaj nevie pisat...v ziadnom fore...a vraj byvaly obchodny riaditel v realitke:))))) 17.7.2008, 15:38, WAP |
Pridaj komentár