Nedeľa 14.6.2026   oslavuje Vasil zajtra pozýva na pivo Vít

6980 podnikov 

Ponuka pív
Pilsner Urquell tankový 1,50
Heineken 11 st 1,40
Velkopopovický Kozel 10 st ?
Zlatý Bažant 10 st 1,-
Rezané pivo polotm 11 st 1,-
Zlatý Bažant tm 11 st 1,-
vo fľaši:
Budvar fl 12 st 1,20
Desperado's fl 12 st 2,32
Plzeňský Prazdroj fl 12 st 1,20
Zlatý Bažant neal. 1,-
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 12 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Otváracie hodiny
Pon: 
11oo - 24oo
Utr: 
11oo - 24oo
Str: 
11oo - 24oo
Štv: 
11oo - 24oo
Pia: 
11oo - 02oo
Sob: 
12oo - 02oo
Ned: 
12oo - 24oo
Aktualizácia

Plzeňská reštaurácia

http://www.kamnapivo.sk/malacky/plzenska-restauracia/PJ5dB/?comments&page=2

reštaurácia
(býv. Kántry, Céčko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 2    
prevádzkar
Re: jedalny listok
Denné menu máme vylepené na okne. Kto by mal záujem o zasielanie denneho menu e-mailom zašlite nám požiadavku na tkuklovsky@gmail.sk. Pripravujeme momentálne Web stránku Country clubu kde nájdete spomínané denné menu a samozrejme veľa iných informácií a pripravovaných akcií podniku www.countrymalacky.sk
25.2.2010, 20:02, Malacky
Duro
jedalny listok
Kauntry klub je dobry, ale hodilo by sa keby sa vyskytlo niekde vylistovane Denne menu ked uz nie je jedalny listok. Inak obsuha fajn aj jej rychlost.
25.2.2010, 09:56
my :D
Výborný podnik...Chodíme tam už niekolko rokov , teraz sme si boli sadnut s partiou a musim povedat že v Malackach nieje lepsieho podniku..ani co sa týka obsluhy a varenia...zažili sme krasny večer a nemožme si stažovat na nic..výborne navarené..a hlavne sme radi že ,,ako sme ten vecer zistili,, že nasa výborná obsluha sa volá Petra..pozdravujem a dakujeme..najlepsia čašníčka s country :D
12.12.2009, 18:34
stály zákazník
Re: Serena a Zákazník
Nechce sa mi tomu veriť, že by v Country pripisovali na účty, nikdy som sa tam s tým nestretla a ani som o tom nikdy a od nikoho nepočula nepočula. S tými účtami je to super nápad, stretla som sa s tým v Čechách, ale neviem si predstaviť, čo urobí čašníčka, keď nejaký opitý primitív účet zo stola roztrhá alebo jednoducho vyhodí? Myslím, že písať 2 účty je zbytočné zabíjanie času, inak by to bolo super.Inak čo sa týka karaoke, kto chce, má okolo seba dobrú partiu a vie sa baviť, tak sa perfektne zabaví :-)
11.11.2009, 09:02
serena
co sa tyka karaoke tak kazdy kto tam chodi asi zo zvyku castejsie povie ze je to furt to iste dookola... dj hra stale tie site pesnicky, a spievaju tiez ti isti stale to iste... a co sa tyka uctov preco sa nezavedie system ako je uz bezny v inych pokrokovych prevadzkach (a mestach) ze ucet je fyzicky na tom stole kde su ludia a casnicka im tam pise veci pred nimi? potom by sa dalo predist mnohym "akoze nedorozumeniam"
10.11.2009, 21:27
Zakaznik (nas PAN)
Vcera
Nazdaaaar! Do country som chodil casto a rad, ale ako sa cas meni tak aj country! Vcera okrem toho ze nemal salat a ani citron a chcela ma osidit o par drinkov naviac a to po odhaleni bez ospravedlnenia! Nemam slov! Ale vsimol som si ze to robi len jedna casnicka (to dopisovanie na "ucet"). Zlata Lenka a Zuzka H.!!!!!!!!
8.11.2009, 09:57
Kacena
To karaoke je uz trapne,stale dokola to iste v piatok,radsej urobte nejaku poriadnu disco!
10.10.2009, 03:00, Malacky
A.
Som len zvedavy kedy vam tam pride kontrola z Uradu verejneho zdravotníctva....
Fajci sa tam stale aj napriek zakazu.
8.10.2009, 09:40
prevádzkarka
V piatok Vás pozývam na karaoke a zároveň Vás informujem že máme pre Vás pripravené nové špeciality podniku, ponuky dňa, akcie na alkohol a ďalšie nové zmeny. Tešíme sa na Vás:)
28.7.2009, 11:29
pliuy
vsetci ste debili co sem stale pisete ste s toho vzruseny skuste to skusit aj v











bola som sa navecerat s rodinou.musim pochvalit aj jedlo aj obsluhu .chodime tam radi a tento podnik mozem len doporucit.
23.5.2009, 19:57
    Strana 1 | Strana 2 | Strana 3 | Strana 4    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále