Plzeňská reštaurácia
http://www.kamnapivo.sk/malacky/plzenska-restauracia/PJ5dB/?comments&page=2
reštaurácia
(býv. Kántry, Céčko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| prevádzkar |
Re: jedalny listok Denné menu máme vylepené na okne. Kto by mal záujem o zasielanie denneho menu e-mailom zašlite nám požiadavku na tkuklovsky@gmail.sk. Pripravujeme momentálne Web stránku Country clubu kde nájdete spomínané denné menu a samozrejme veľa iných informácií a pripravovaných akcií podniku www.countrymalacky.sk Odpovedať | Nevhodný... 25.2.2010, 20:02, Malacky |
| Duro |
jedalny listok Kauntry klub je dobry, ale hodilo by sa keby sa vyskytlo niekde vylistovane Denne menu ked uz nie je jedalny listok. Inak obsuha fajn aj jej rychlost. 25.2.2010, 09:56 |
| my :D |
Výborný podnik...Chodíme tam už niekolko rokov , teraz sme si boli sadnut s partiou a musim povedat že v Malackach nieje lepsieho podniku..ani co sa týka obsluhy a varenia...zažili sme krasny večer a nemožme si stažovat na nic..výborne navarené..a hlavne sme radi že ,,ako sme ten vecer zistili,, že nasa výborná obsluha sa volá Petra..pozdravujem a dakujeme..najlepsia čašníčka s country :D 12.12.2009, 18:34 |
| stály zákazník |
Re: Serena a Zákazník Nechce sa mi tomu veriť, že by v Country pripisovali na účty, nikdy som sa tam s tým nestretla a ani som o tom nikdy a od nikoho nepočula nepočula. S tými účtami je to super nápad, stretla som sa s tým v Čechách, ale neviem si predstaviť, čo urobí čašníčka, keď nejaký opitý primitív účet zo stola roztrhá alebo jednoducho vyhodí? Myslím, že písať 2 účty je zbytočné zabíjanie času, inak by to bolo super.Inak čo sa týka karaoke, kto chce, má okolo seba dobrú partiu a vie sa baviť, tak sa perfektne zabaví :-) 11.11.2009, 09:02 |
| serena |
co sa tyka karaoke tak kazdy kto tam chodi asi zo zvyku castejsie povie ze je to furt to iste dookola... dj hra stale tie site pesnicky, a spievaju tiez ti isti stale to iste... a co sa tyka uctov preco sa nezavedie system ako je uz bezny v inych pokrokovych prevadzkach (a mestach) ze ucet je fyzicky na tom stole kde su ludia a casnicka im tam pise veci pred nimi? potom by sa dalo predist mnohym "akoze nedorozumeniam" 10.11.2009, 21:27 |
| Zakaznik (nas PAN) |
Vcera Nazdaaaar! Do country som chodil casto a rad, ale ako sa cas meni tak aj country! Vcera okrem toho ze nemal salat a ani citron a chcela ma osidit o par drinkov naviac a to po odhaleni bez ospravedlnenia! Nemam slov! Ale vsimol som si ze to robi len jedna casnicka (to dopisovanie na "ucet"). Zlata Lenka a Zuzka H.!!!!!!!! 8.11.2009, 09:57 |
| Kacena |
To karaoke je uz trapne,stale dokola to iste v piatok,radsej urobte nejaku poriadnu disco! 10.10.2009, 03:00, Malacky |
| A. |
Som len zvedavy kedy vam tam pride kontrola z Uradu verejneho zdravotníctva.... Fajci sa tam stale aj napriek zakazu. 8.10.2009, 09:40 |
| prevádzkarka |
V piatok Vás pozývam na karaoke a zároveň Vás informujem že máme pre Vás pripravené nové špeciality podniku, ponuky dňa, akcie na alkohol a ďalšie nové zmeny. Tešíme sa na Vás:) 28.7.2009, 11:29 |
| pliuy |
vsetci ste debili co sem stale pisete ste s toho vzruseny skuste to skusit aj v bola som sa navecerat s rodinou.musim pochvalit aj jedlo aj obsluhu .chodime tam radi a tento podnik mozem len doporucit. 23.5.2009, 19:57 |
Pridaj komentár