Plzeňská reštaurácia
http://www.kamnapivo.sk/malacky/plzenska-restauracia/PJ5dB/?comments&page=3
reštaurácia
(býv. Kántry, Céčko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| oooo |
no dobre teraz budeš uvažovať ale nakoniec ruku na srdce nie je to také strašne a tieto komentare su tu zbytočné to je ohovaranie na mieste treba to hned riešiť. Odpovedať | Nevhodný... 30.3.2009, 14:27 |
| mia |
ja som bola včera dosť sklamaná na jedlo sme čakali vyše hodiny a keď som sa po hodine spýtala že čo je s tým tak som zistila že to zabudli nahlásiť kuchárovi, pohár na varené víno bol špinavý, inak nikde inde sme nechodievali ale po včerajšku neviem 3.1.2009, 17:26 |
| miskulka |
ahojte, ja na tento podnik nemôžem povedať ani slovo super kuchár ,bombové čašníčky a hlavne veľké porcie jedál, super posedenie ,keď sa chceš odviazať neváhaj a chod do toho ja som sa odviazala čo inde nerobievam takže žiadna kritika neovplyvni personál a hlavne nie majiteľa, takže keď ste podráždený treba zvážite situáciu a lebo si to osobne vy diskutovať majte sa krásne a hlavne sa nad sebou zamyslite čo sem napíšete a hlavne nikoho neponižujte raz sa vám to môže otočiť a to by vás viac bolelo 12.10.2008, 10:08 |
| zuzka |
zvedavost no nemam slov ludia,je mi z toho nanic co tu pisete...sama robim casnicku ale viem si zivo predstavit baby ako sa musia obraciat...robim 16h na nohach a vsetko riesim s usmevom na tvari...skuste si vy navstevnici vyskusat lietanie na rajone a pochopite co to je...usmev ci neusmev,hm?zamyslite sa...ja idem prave tuto sobotu 4.10. sa tam pozriet aj s partiou z BA odporucili nam tento podnik tak som zvedava kto ma pravdu,ok?v nedelu napisem svoj nazor...nechcem sa nikoho dotknut tak to berte z rezervou...pa 2.10.2008, 21:55, malacky |
| marsellus |
casnicky V Country som nebol velmi dlho, no podarilo sa mi nejak zabludit na karaoke minulu sobotu, po precitani tychto prispevkov som bol ale obsluhou velmi prijemne prekvapeny. aj ked sme sedeli daleko od obsluhy, venovali sa nam, kazdu chvilku boli pri stole cim som bol prijemne prekvapeny, takze reci o zlej obsluhe sem bud nepatria, alebo ma niekto riadny komplex. 23.9.2008, 08:03 |
| majiteľ |
Ak by som nevedel kto to píše tak by som sa veľmi zhrozil a by som musel vymeniť celý personál. Takže týmto odkazujem tebe ....... /písmenká si domyslite určite vás napadne kto by to mohol byť/ kašli na to aj tak ti to nepomôže lebo ten kto tam chodí tak má na country svoj názor. Tvoja inteligencia by mala byť aspoň na takej úrovni, že keď sa schovávaš za rozhorčených zákazníkov tak meň aspoň štylizáciu viet. Dajme si otázku od kedy krytika začala? Ale ďakujem ti aj tak, vďaka tebe sa celý personál pod vedením prevádzkarky zamysleli nad možnými nedostatkami a budú sa ich vyvarovať a čo sa týka brigádničiek "dajme im šancu na zlepšenie" a čo sa týka jedla to by sme asi pocítili na návštevnosti zákazníkov. Ale ak sa náhodou mýlim tak zavolajte na SOS linku 0903 487 112. 16.9.2008, 19:21 |
| stala... |
...casnicku petku mam rada, aj kuchar na jej smene je fajn... majitel by sa mal zamysliet nad ostatnymi zamestnancami a hlavne nad jeho pristupom k tomuto podniku. to nie je len o prerabke podniku, ale trosku si tam aj posediet a vidiet to. hlavne pristup brigadniciek k zakaznikovi... 12.9.2008, 21:19 |
| fhjdkks |
Re: :) súhlasím...táto stránka je na to, aby si vlastne človek , čo vlastní nejakú reštiku, prečítal,čo by sa na základe zákazníkov malo zmeniť, ale mám taký pocit, že majitelovi je asi jedno, čo sa mu z podnikom deje, inak by už asi dávno zakročil...neviem, či tam majú nejakého prevádzkara, ale aj on by mohol nejako prispeť, aby to zase bol ten starý a dobrý country club.... 12.9.2008, 19:59 |
| :) |
...myslim, že toto je na to stránka, kde sa može vyjadriť názor, tak prečo by sa to tu nemalo riešiť. country bol fajn podnik. ak sa to ma vrátiť, musí sa tam niečo zmeniť. majitel by mal porozmýšľať...alebo zamyslieť sa??? 12.9.2008, 08:54 |
| xxxxx. |
prečo všetci len kritizujete robí vám to radosť uvedomujete si nasledky čo mate toho ked sem napíšete sem ked ste taky ganstri tak to povedzte tym babam do očí. 10.9.2008, 11:55, MALACKY |
Pridaj komentár