Štvrtok 6.5.2021   oslavuje Hermína zajtra pozýva na pivo Monika

6968 podnikov 

Ponuka pív
Staropramen 10 st 0,56
Topvar 10 st 0,50
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Bohdanovce nad Trnavou
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 22oo
Utr: 
10oo - 22oo
Str: 
10oo - 22oo
Štv: 
10oo - 22oo
Pia: 
10oo - 22oo
Sob: 
10oo - 02oo
Ned: 
10oo - 02oo
Aktualizácia

Bohdanovský šenk

http://www.kamnapivo.sk/okres-trnava/bohdanovsky-senk/Pj4Bd/?comments

hostinec
(U Krupana)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
ivan
Bohdanovce
je to tam super, keď som s Kúmanom, Gumom a Ivanom k.o.. Tomu šenku nechýba nič, iba to, že tam pustia občas aj moju Vieru, ale raz za čas to prežijeme, hrajeme inteligentov pokiaľ neodíde. Obsluha je super, Miro je príjemný a ide to tam aj na sekeru. Pozdravujem Bohdanovce
26.8.2006, 20:09, Bohdanovce
PrimeHK
Bohdanovsky senk navstevujem snad kazdy vykend. fakt paradny senk. uplna dedinska klasika. prijemny barman, ktoremu kazdy hovori Mirko. lacny alkohol a doplnkovy sortiment (chrumky, palicky, zrnka). trochu moc dymu na moj vkus. skvely jukebox, v ktorom je snad vsetko okrem greckeho rapu. potesil ma aj stolny futbal, ktory nikto nehra triezvy. v lete je to parada. sedi sa na terase, za ktorou je kolkova draha. pohodicka. jedna zaujimavost: nikto si tu nehovori menom, vsetci maju prezyvku.
24.5.2005, 22:53

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále