Štvrtok 6.5.2021   oslavuje Hermína zajtra pozýva na pivo Monika

6968 podnikov 

Ponuka pív
 neznáma (aktualizuj...)
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 25 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Hlavná 223 , Dolné Orešany
tel: 0944 476 238, 0911 090 486, 0949 114 380
Otváracie hodiny
Pon: 
11oo - 22oo
Utr: 
11oo - 22oo
Str: 
11oo - 22oo
Štv: 
11oo - 22oo
Pia: 
11oo - 24oo
Sob: 
10oo - 00oo
Ned: 
11oo - 22oo
Aktualizácia

Poľovnícka reštaurácia

http://www.kamnapivo.sk/okres-trnava/polovnicka-restauracia/P6Lyg/?comments

reštaurácia
(U Brka ml.)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Náročný zákaznýk ?????
podla mna to bol len obycajny pajzel.
Polovnicka reštaurácia.
Bola, ale už nie je. Prečo, to neviem. Ked ste si potrebovali slahnut, tak tam.
Dobre sa ozrat, padnut pod stol, potom vás vynesú a hotovo. Tomu sa hovorí zábava.
jedno som ale stale nepochopil. Ako môže niekto zastreliť jeleňa, potom to tam zavesiť na reťaze - tomu oni povedia že trofeje a tvária sa, že aká sú oni reštaurácia. Myslím si osobne, že každý, kto vstúpil do tejto reštaurácie - bez ohľadu na majiteĹOV - BY SI MAL VSTÚPIť DO SVEDOMIA A POVEDAŤ SI - To ja podporujem týchto vrahov? A prečo vrahov? Viete si predstaviť, že sa narodíte ako jeleň a potom do vás niekto práskne náboj tak, že vás to okamžite položí a potom za  vami príde ten "hrdina", čo vás zastrelil a bude sa predvádzať pred ostatnými - no kukni jakého jelena som zastrelil... ??? No páčilo by sa vám to, alebo nie ? Mne nie . Bol som v tej reštaurácii zopárkrát, ale to, čo som tam videl, nebola reštaurácia, ale cintorín, POĽOVNÍCKY CINTORÍN. Boli tam tvory, ktoré zomreli ľudským zavinením a pre zábavu. Keďže mám rád zvieratá a nepáči sa mi, že sa zabíjajú pre zábavu musím to sem napísať.
Smradu tam bolo skoro vždy jak v údzárni, to sa tam ani dýchat nedalo. A že reštaurácia.
Konali sa tam kary a nejaké špeciálne oslavy.
Ano, reštauracia zmenila majitelov a malo to byt tak nejak na urovni. Každý ale hovorí o inej urovni. Lenže po čase s uroven akosi pomaly znížila tak, že tam asi ani nemal do robit, a tak sa aj stane, že sa niekto pri reštauracii zastavi, ale tam sa teraz akosi nedaju ani dvere otvorit. Chlapci, to takto vy prekvapujete svojich hosti? Ale tak to uz zvykne chodit. Ked ale ja vidim budovu, v ktorej uz nie je to, čo by tam malo byt, tak aspon dám dole nápis Poľovnícka reštaurácia.
Alebo keď to neviete, tak dajte pod tento nápis - a poriadne to tam priklincujte "Uz neexistuje, dovidenia, tesilo nás"
A predchádzajúca majitelka pani Sku......á nechcem ju takto moc ohovárat, ale vraj to tak bolo, že pobrala všetky tringelty čašníčke. To je taká nehoráznost, že ked si človek zarábá, tak málo dostane výplatu a ešče nemóže mat ani tringelty. Je to hnus. Toto neznášám na reštauriách Noví majiteia si zrejme zarábajú iným spôsobom, tak ich tam, vážení hostia už nemusíte otravovat, ale aj tak Dolné Orešany si ešte vychutnat móžte. Ked vám tam nič nebude chutit tak to bude určite minimálne ten orešanský vzduch, kerý je celkom čistý. Nékedy je dobré navštíviť Orešany,aby ste ziscili, že tam už nemáte prečo chodzit a v budúcnosci tam potom nemusíte plánuvat trasu, aby ste potom neodchádzali prekvapení s prázdným žalúdkom,
......Ešče že tu máme priatelov orešanského vína, tí to zatál držá, treba sa trochu nalét a potom to už ide aj samo . Aj na kolesách.......
6.7.2015, 01:50
papač
parada
ja som spokojny chalani sa snažia pizza na jednotku aj ina papanica takže len by som im vytkol slabu reklamu lovu zdar
26.4.2009, 13:23, orešany
spokojny zakaznik
bola som pozriet,je to tam super,take prijemne posedenie ako na vydieku,chalani sa snazia,kuchar super,dobra ba v okoli najlepsia pizza,poctiva kofola i starobrno,nech im to vydrzi aj nadalej....
26.8.2008, 23:31
večne hladny
konečne
reštavracia zmenila majitelov a aj spravanie k hostom,vrelo odporučam
21.8.2008, 18:32, holy vrch
mako
už je to tu
nazdarek! ja byvam v blízkosti tejto reštauracie a to vam poviem že to tam nestalo za vela,ale vraj to kupili dvaja chalani a majú v plane to tam komplet prerobit a prevadzkovat-konečne tam bude niečo na urovni-ma tam byt aj pizza a menu
20.3.2008, 22:05, Dolné Orešany

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále