Pondelok 10.5.2021   oslavuje Viktória zajtra pozýva na pivo Blažena

6968 podnikov 

Ponuka pív
Starobrno 0,90
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: dobré jedlá
veľkosť: 12 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Hlavná 43
tel: 033/5514049, 0903462434
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 22oo
Utr: 
10oo - 22oo
Str: 
10oo - 22oo
Štv: 
10oo - 22oo
Pia: 
10oo - 22oo
Sob: 
10oo - 22oo
Ned: 
10oo - 22oo
Aktualizácia

Pivnica pod Baštami

http://www.kamnapivo.sk/trnava/pivnica-pod-bastami/PR4kN/?comments

pub restaurant
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Viktor_LA
Strašnéé
na 1. pohlad celkom príjemna reštauracia. NO to je asi všetko čo je "PLUSOVE" na tejto reštike.. Obsluha sa hra na velkých machrov... ceny jedál strašneee. NEODPORUČAM !!! a ešte aby sa čašník so mnou hadal že som si zobral servítku lebo som potreboval súrne sa vysmrkať... to už je dost.
17.12.2010, 21:03, Nemšová
Denisa
Vcelku príjemná reštaurácia sa neuveriteľne zhoršila v kvalite jedál. Hrôza!!! Nedovarené jedlá, studené, nechutné zemiaky, príliš malé porcie a za tie CENY ??? Nebláznite!
2.7.2008, 12:43, Trnava
martin
zistili sme ze v restauracii maju novy sortiment jedal a napojov s dobrymi cenami. otvoracia doba je uz do 22.00 aj s letnou terasou...
26.4.2005, 00:07, trnava

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále